anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wypłat z Przelewy24

4climber-pl
#8 Zapaleniec#

W dniu dzisiejszym nie wpłynęły do mnie środki z wczorajszych wypłat z Przelewy24. Czy ktoś ma podobny problem? Środki z PayU wpłynęły wg harmonogramu. Zawsze środki z Przelewy24 wpływają na konto mBank do godz. 10:00 max 11:00 jeśli wypłata była zlecona przed godz. 7:00 tego samego dnia. Wypłaty były zlecone w dniu wczorajszym oraz dzisiejszym (automatyczne) i do tej pory środki nie wpłynęły na konto. Czy występują jakieś problemy z Przelewy24? Zgłoszenie wysłane do Allegro i operatora Przelewy24, od Allegro otrzymałem odpowiedź aby uzbroić się w cierpliwość, a Przelewy24 brak odzewu.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Miron0
#7 Wielbiciel#

mam to samo kasy brak pomimo wydanej dyspozycji do wypłaty

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@4climber-pl Pieniądze są przekazywane najpóźniej do końca następnego dnia roboczego po zleceniu wypłaty - tak stanowi regulamin. Jeśli wypłaciłeś wczoraj, pojawią się dziś do końca dnia.

5.2. PayPro realizuje wypłatę środków zaewidencjonowanych w ramach narzędzia rozliczeniowego Sprzedającego nie później niż w terminie do końca następnego dnia roboczego po otrzymaniu przez PayPro zlecenia wypłaty od Sprzedającego.

https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/7b

oznacz moderatorów

4climber-pl
#8 Zapaleniec#

Tak, tylko skąd taka zmiana? Problemy występują ponownie od tego tygodnia.

Dla przykładu: wcześniej wypłaty zlecone z Przelewy24 w piątek po 9:00 rano, sobotę czy niedzielę, wpłata przychodziła w poniedziałek do godz. 11:00. W dni robocze wypłata zlecona przed 0:00, przelew przychodził między 8:30-9:00 rano.

Obecnie przelewy przychodzą po godz. 15:00, co ma kolosalne znaczenie gdy zamawiam towar. Przykładowo gdy wpłata wpływała przed 11:00, zamawiam towar przed 12:00. W obecnej sytuacji, towar mogę zamówić dopiero po południu/następnego dnia i jest +1 dzień opóźnienia...

Dla porównania wypłaty z PayU zlecone przed godz. 12:00 wpływają na konto tego samego dnia!

Jaka jest różnica między wypłatą środków z Przelewy24 na Allegro, a wypłatą środków z Przelewy24 mając sklep internetowy? Mając sklep internetowy wpłata wpływa do 5 min od zlecenia wypłaty na stronie Przelewy24. Operator jest przecież ten sam... a różnica 24 godzin w przelewie środków.

oznacz moderatorów