anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zwrotu za odesłanie telefonu. Policja umywa ręce.

piotr4de
#2 Obserwator#

Odesłałem jakiś czas temu Nokię od użytkownika login [edycja].

Nie otrzymałem zwrotu. To że  byłem  złożyć zawiadomienie to Pikuś. 

Oczywiście za mała  szkodliwość 

O POK mogłem  tylko pomarzyć. 

Ale co najlepsze ten koleś nadal sprzedaje 

Ja miałem jedną  dyskusję na innym koncie spóźniłem się z odpowiedzią i serwis zawiesił mi automatycznie  3 konta. Chciałem założyć nowe konto . Też lipa

Sprawiedliwe prawda 

 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Policja nie ma prawa orzekać o małej szkodliwości, to może zrobić tylko sad. Złóż na policję pisemne odwołanie z prośbą o podanie podstawy prawnej. Każde wyłudzenie policja ma obowiązek ścigać, niezależnie od kwoty. Masz warunek z POK zgłoszenia na policję? Nie w każdym przypadku jest to konieczne, a jeśli już jest, najczęściej wystarczy dokument zgłoszenia, a nie wszczęcia postępowania. Pisz na policję i do POK, odwołuj się.

oznacz moderatorów

piotr4de
#2 Obserwator#

Dziękuję 

Aczkolwiek pracownik allegro myśli inaczej 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@piotr4de Jeśli jakiekolwiek Twoje konto jest zawieszone, na podstawie punktu 8.7 regulaminu Allegro nie możesz utworzyć nowych do czasu wyjaśnienia sprawy: 

"Użytkownik, którego Konto zostało zawieszone lub na które zostały nałożone ograniczenia funkcjonalności, o których mowa w art. 2.13 i 8.4, nie może zarówno zarejestrować nowego, jak i korzystać z innego Konta bez uprzedniej zgody Allegro.pl." 

Nie zawiesiliśmy Twojego konta za spóźnioną odpowiedź, tylko nierozwiązane dyskusje na jedym z kont i zaakceptowany wniosek POK dla Kupującego na drugim. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@piotr4de a teraz jaśniej, kupiłeś od firmy ? czy osoby prywatnej ? reklamowałeś ? czy chciałeś dokonać zawrotu ?  Policja nie zajmuje się zwrotami czy reklamacjami 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów