anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Branża odzież. Zrobiłam podsumowanie października.

www_any_com_pl
#7 Wielbiciel#

Przychód bardzo wysoki. Zwroty 54,5%. Dochód 3800zł! Wciąż pracuje i **piiip**o z tego mam. Ludzie kupują po kilka rzeczy i odsyłają w ramach Smarta darmowego zwrotu, a my nowe woreczki i przepakowujemy i puszczamy zwroty. Czy jest tu ktoś z branży odzież kto też ma aż tyle zwrotów przy włączonej usłudze SMART? Nigdy wcześniej tego nie miałam, nie miałam też Smarta. Podzielcie się doświadczeniami proszę

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

a_jablon
#8 Zapaleniec#

Allegro już jakiś czas temu zrobiło się "wypożyczalnią" tudzież "przymierzalnią" na koszt sprzedawcy oczywiście. Rozumiem Twoją frustrację, jest całkowicie uzasadniona. To, co się tu dzieje, jest po prostu chore. Współczuję z całego serca.

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Nie do konca wiesz o czym piszesz.

Zamowilem spodnie dresowe XXL biale i XXXL czarne. Przyszly XXL czarne i XXXL biale.

Zwrocilem. Zamowilem nowe od tej sprzedajacej.

Spodnie XXL niebieskie i XXXL czarne. Przyszly XXL czarne i XXXL szare.

Patrzac po negatywach okazuje sie, ze wysylaja jak leci...kolory, rozmiary itp.

 

Pomine juz fakt, ze opisana w ofercie rozmiarowka nijak ma sie do rzeczywistosci.

Dramat.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@www_any_com_pl no dobra ale jak nie było smarta to sprzedaż była na tym samym poziomie, pamiętaj że przy smarcie dopłacasz kilka złotych, a jak by klienci płacili za dostawę i przy odstąpieniu musiała byś oddawać za wysyłkę pełną kwotę ?

Smart powoduje że łatwiej sie kupuje ciuchy czy buty 🙂

Trzeba przekalkulować co lepiej wychodzi ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

www_any_com_pl
#7 Wielbiciel#

masz rację, sprawdzę wcześniejsze miesiące bez smart

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@kostas11 ale jak trzeba było zapłacić za przesyłkę zwrotną to zwrotów było 1%  🤣 tak nie masz racji i się nie kalkuluje - chociaż ceny w odzieży ostatnio wystrzeliły jak gumka z majtek. 

 

psss a za 0zł można ustawić dostawę której nikt nie wybiera i nie zwracać za paczkę. 

oznacz moderatorów

rppf
#12 Orędownik#

Witam.

Nie wiem czy zechce się Pani podzielić takim info i czy to zaznacza sobie - ile było zwrotów bo rozmiar/ wymiar się MOCNO nie zgadzał ? Niestety ja jako kupujący  tak mam często, jak idzie nosić/ ubrać, to ok, NIE odsyłam, ale dwa razy to zrobiłem w życiu (jeśli chodzi o odzież/obuwie).

Dodam, źe chyba nigdy nie odesłałem nic bez powodu konkretnego !!

oznacz moderatorów