anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cennik Allegro wystawianie produktów

Mariuszzz33
#7 Wielbiciel#

Witam chciałbym zapytać od jakiej kwoty (wartość produktu) naliczana jest opłata za wystawienie produktów??

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@Mariuszzz33 to zależy od kategorii są darmowe i są płatne jak kategoria Kolekcje 

Opłata za wystawienie przedmiotu zależy od kategorii, w której wystawiasz – sprawdź w kalkulatorze opłat, ile zapłacisz.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Mariuszzz33 Cześć. Opłaty na Allegro zależą od wielu czynników: kategorii, w jakiej wystawisz ofertę, rodzaju konta (firmowe czy zwykłe), ceny itp. - pełen cennik znajdziesz tutaj

Wszystkie opłaty i prowizje w danej kategorii wygodnie możesz sprawdzić w kalkulatorze opłat: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/kalkulator-oplat 

Dla okazjonalnych sprzedających stworzyliśmy Allegro Lokalnie, na którym prowizja nie jest pobierana (jest za to pobierana opłata transakcyjna, jeśli sprzedasz produkt). Opłata za wystawienie na Allegro Lokalnie wynosi 0 zł (z wyjątkiem kategorii Samochody, Motocykle i quady, Maszyny, Przyczepy, naczepy oraz Inne pojazdy i łodzie). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Mariuszzz33
#7 Wielbiciel#

Wystawiłem 13tys produktów  inic  mi nie naliczyło a teraz np laptopy za 15000 zl za sztuke juz policzyło..Mysłalem ze od jakiejs kwoty nalicz np. powyzej 10000zł

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Mariuszzz33 to zapewne opłata utrzymaniowa naliczana chyba po roku jak nic nie sprzedasz 😞

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-i-cenniki/oplata-za-utrzymanie-oferty-68KkXxbb2hY

Sprawdź w opłatach wybierz filtr  "typ opłat – opłata utrzymaniowa" i zobaczysz czy to to ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Mariuszzz33
#7 Wielbiciel#

Sprawdziłem w kalkulatorze jak wystawie produkt za 10000zl nie nalicza opłat ale jezeli wystawie za 10001zl to juz tak...

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#
Edytowane - znalazłem pozycję w cenniku:

“Pozostałe kategorie nie wymienione w podpunktach A-C oraz wszystkie Oferty oznaczone parametrem stan „Nowy” w kategoriach wymienionych w podpunkcie D”:

Cena początkowa
Opłata podstawowa
powyżej 10 000 zł
1,00 zł / 10 dni


oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Mariuszzz33 Czy możesz podać kategorię lub przesłać przykładową ofertę, której dotyczy ta sprawa? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@ko_alka przeczytaj moją wklejkę powyżej z cennika, tam masz odpowiedź.

oznacz moderatorów