anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak można uzupełnić i zrobić szablon na wysyłki?

mebels99
#1 Nowicjusz#

Witam po zmianach na nowe nadawanie przesyłek mam problem z uzupełnieniem danych. Na starym wyglądzie można było zrobić tak zwany szablon wpisać wagę oraz uzupełnić numer konta. W tym nowym nie mogę tego zlokalizować a wpisywanie konta oraz rozmiarów paczek jak nadajemy tylko jeden rodzaj za każdym razem doprowadza do szału. Proszę o jakieś wskazówki dzięki

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mebels99 Sprawdzam to. Kiedy dowiem się więcej, wrócę do Ciebie z odpowiedzią.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

beontime
#8 Zapaleniec#

Podpinam się. Kolejna zmiana mająca "usprawnić" nadawanie a wyszło jak zawsze....

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mebels99 @beontime Obecnie zalecam korzystanie z poprzedniej wersji narzędzia. Sugestię usprawnienia nowego Wysyłam z Allegro w tym obszarze przekazałam do odpowiedniego zespołu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Dziś mamy 3 lutego i nic sie nie zmieniło odnośnie kwestii szablonów. Czy allegro w końcu coś zrobi ?

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow Wciąż pracujemy nad funkcją zbliżona do szablonów, będzie wkrótce dostępna. I tak jak napisałam Ci w innym wątku - jeśli masz sugestie, pomysły dotyczące szablonów, to z chęcią ich wysłuchamy. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

czy można wprowadzić sobie jeden szablon uniwersalny i nim wysyłać wszystko np. w DPD jeżeli będę zawsze mieścił się w wadze do 31.5 kg żeby za każdym razem nie wypełniać w kółko tych wymiarów?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ObiadyDomowe Dziękuję. Przekazałam Twoją sugestię do zespołu zajmującego się Wysyłam z Allegro. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Mam jedną sugestię: zostawić stary widok formularza do wysyłek.

oznacz moderatorów