anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Choroba - brak możliwości obsługi konta allegro - co robić?

Stylowa_kobietaa
#8 Zapaleniec#

Nigdzie nie moge dostac odp na pytanie - co jesli dopada mnie choroba - z dnia na dzien laduje w szpitalu co z kontem i sprzedaza na allegro - urlop na koncie mozna ustawic tylko na 7 dni do przodu... Jutro laduje w szpitalu skadam wniosek  o urlop ktory bedzie za 7 dni przez te 7dni teoretycznie jest sprzedaz i obsluga i musze odp ale jak ???nie mam jak odp kupujacym i niemoge wysylac towarów czy jest opcja jakiegos kontaktu z allegro zeby ustawili nagle na koncie urlop czy jedyna opcja to całkowite zdjecie towarów i tyle..?? ale to tez kupujacy moga odebrac jako jakies oszustwo i wystawiac negatywy na brak kontaktu 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

pulkownik66
#19 Nestor#

@Stylowa_kobietaa  W tych czasach jak widać- chorobę też trzeba sobie zaplanować😆. Tak- nie ma innego wyjścia jak wycofanie ofert, a zakupiony wcześniej towar wysłać. To dopiero chore

oznacz moderatorów

mSport_com_pl
#9 Pomysłodawca#

Ustaw (wydłuż) sobie czas wysyłki towarów na 10 dni np.tak, żeby nawet jak się sprzeda mieć czas na wysyłkę.

oznacz moderatorów

Stylowa_kobietaa
#8 Zapaleniec#

z wydłuzeniem tez srednio bo w razie co i załozenia jakiegos sporu od klienta jest 24h na odp to i tak i tak by była blokada konta za brak odpowiedzi 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mSport_com_pl No poszukać zastępstwo.

oznacz moderatorów

mSport_com_pl
#9 Pomysłodawca#

Ustawić sobie autoresponder , który będzie odpowiadał za ciebie. Ja bym nie zamykała aukcji, bo później ciężko znowu wypracować sprzedaż.

oznacz moderatorów

lavis1
#8 Zapaleniec#

Jak czytam w aukcji czas dostawy 10 dni, z automatu szukam gdzieś indziej

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@lavis1 Wiesz każdy ma swoje potrzeby, każdy powinien mieć i rozum.

oznacz moderatorów

mSport_com_pl
#9 Pomysłodawca#

No i właśnie o to chodzi, żeby nie zamykać aukcji , ale też żeby się nic nie sprzedało skoro i tak nie będzie miał kto wysłać.

oznacz moderatorów

a_brod
#12 Orędownik#

@mSport_com_pl  w tej chwili nie ma innej opcji jak zamknięcie wszystkich aukcji i wysłanie tego co już klienci zakupili. Wiem, bo sam zamykałem ponad 2000 aukcji i następnie je ponawiałem.  Aukcje wznawiałem pod starymi numerami.  Jest to lepsze niż wydłużanie terminów wysyłki.

Endrju
oznacz moderatorów