anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co autor mial na myśli?

accadia
#12 Orędownik#

moze ktos mi podpowie, co autor mial na mysli? 😄
rzeczy jasna moglbym odpisac badz oddzwonic - ale jakos mam wrazenie, ze nie powiniennem 🙂

"Bo na allegro problem z tym kodem jest jesli z tej samej komorki jest, nie wyrabiam sie w czasie"

Taka oto wiadomosc z **piiip** 🙂

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

Zapytaj autora, co miał na myśli, tutaj nikt nie jest tym autorem i tego nie wie.

oznacz moderatorów

accadia
#12 Orędownik#

Ale błysnąłeś....

Gdybyś przeczytał ze zrozumieniem, to byś wyłapał, że proszę o podpowiedź co autor mógł mieć na myśli - a nie, że się pytam co miał na myśli.

Idąc dalej - żeby było prościej.

Może jest jakaś aktualnie obowiązująca promocja "Bo na allegro problem z tym kodem jest jesli z tej samej komorki jest, nie wyrabiam sie w czasie" - bo na chwilę obecną traktuje to jak jakąś podpuchę.

Gdy zaglądam czasami na gadane, to odnoszę wrażenie, że nie masz praktycznie życia osobistego, tylko siedzisz tutaj i patrzysz, żeby komuś na siłę przysrać... szczerze... współczuje

oznacz moderatorów

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Sorry, ja też nie potrafię tego zrozumieć i nie wiem o co chodzi.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
Tytuł wątku; Co autor miał na myśli 😄
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tytuł wątku; Co autor miał na myśli. 😄

Co miał, a nie co mógł mieć. Pytaj autora, co miał na myśli, zamiast pytać o to inne osoby.

oznacz moderatorów

accadia
#12 Orędownik#

Nie mam pojęcia kto i dlaczego, ale tytuł brzmiał "podpucha?"

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@accadia 

„Próbuję zrobić zakup, z użyciem kodu zniżkowego, przez aplikację w telefonie. Jak pojawia się kod, to brakuje mi czasu na wpisanie go do aplikacji”

Podejżewam, że jakiś kod zniżkowy pojawia się w powiadomieniu systemowym aplikacji na telefon i jak ktoś go wpisuje to mu znika.😁 Ale może ktoś spróbuje przetłumaczyć to inaczej.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@accadia 

rzeczy jasna moglbym odpisac badz oddzwonic - ale jakos mam wrazenie, ze nie powiniennem

trafiłeś w sedno, jeżeli ktoś ma problem z wyrażaniem własnych myśli w postaci pisanej

to nie jest to osoba do kontaktu

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Moim zdaniem Authenticator nie zdążą przepisać/przekleić i ma problem z dwustopniowym logowaniem, a dlaczegóż akurat do ciebie to pisze, któż to wie. 

oznacz moderatorów