anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co jeśli nie mam kodu ean?

matifikolek9
#8 Zapaleniec#

Co w przypadku gdy jestem producentem odzieży i sprzedaje ją na allegro ale nie mam i nie chce wyrabiać kodu ean? Czy moge wpisać przy wystawianiu kod z czegoś innego bez żadnych konsekwencji np paczki chipsów?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mikeza
#20 Guru#

@matifikolek9  teoretycznie tak, ale w praktyce połączy Ci ubranie z chipsami. trochę to dziwne będzie 🙂 i ktoś będzie zgłaszał to jako błąd.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

matifikolek9
#8 Zapaleniec#

a co jeśli wpiszę przypadkowy ciąg liczb i system go przyjmie? np przed chwilą tak zrobiłem. i stworzyło produkt w bazie allegro. Co wtedy?

oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

nie nie mozesz bo wtedy gs1 albo wlasciciel danego EAN-u moze cię srogo scignac, co do uzupelnienia kodu to teoretycznie mozesz wpisac wszystko tylko teraz jest już bałagan i allegro pewnie sie zaraz za niego wezmie podejrzewam usuwając niewłaściwe produkty

oznacz moderatorów

matifikolek9
#8 Zapaleniec#

ale kod ktory wymyśliłem nigdzie indziej nie istnieje. 0560001088

oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

co nie znaczy ze ktos tez go nie moze wpisac i przy sukni slubnej bedziesz mial dopisek o tanszych chipsach czy gadzetach erotycznych 😉

oznacz moderatorów

matifikolek9
#8 Zapaleniec#

znaczy że ktoś ten kod będzie mógł oficjalnie przypisać dzięki gs1 do swojego produktu i wtedy będzie mi łączyło moją ofertę z tym kodem?

oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

tak dokladnie 

oznacz moderatorów