anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam z robić z klientem którego blokuje a zakłada nowe konta i kupuje

outletsiedlce
#9 Pomysłodawca#

Witam mam klienta który, kupuje produkty i ciągle po jakimś czasie zgłasza problemy, wady.I za każdym razem żąda od nas rabatu. Sprawa była nagminna i nie do zniesienia.Wiec został zablokowany, teraz założył new konto i dalej kupuje. A ja nie mam czasu bawić się z nim w kotka i myszkę. Nie mówiąc że dostaje negatywy od niego.Czy ktoś ma jakiś pomysł czy Allegro jest wstanie pomoc. Co w takiej sytuacji ??? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

pinsplash
#21 Demiurg#

@outletsiedlce Nic. Może to robić wielokrotnie z kont niezarejestrowanych itp... Napisz do Allegro podaj przykłady - raczej nic nie zrobią "bo to obiektywna ocena" ale przynajmniej będziesz miał jakiś ślad, że działałeś. Trzeba to przyjąć "na klatę"

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

outletsiedlce
#9 Pomysłodawca#

MOŻE KIEDYŚ POWSTANIE OCHRONA DLA SPRZEDAJĄCYCH PRZED CWANIAKAMI - taki człowiek nie dosyć ze popsuje ci krwi, narazi na straty finansowe to negatywami naszkodzi jeszcze więcej. I bez żadnych konsekwencji. 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@outletsiedlce Niestety chyba nie powstanie... Allegro mocno wspiera Kupujacych...a  przecież to co ty masz to nie jedyny przypadek..np nieodebrane paczki pobraniowe gdzie Sprzedajacy musi zapłacić za paczkę w obie strony...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

Jeżeli to zakup konsumencki to nie możecie ukrywać towaru przed klientem.  Jeśli próbuje wielokorotnie wyłudzić nie należne rabaty to ślijcie zawiadomienia do REALNYCH organów mając dane osoby do której wysyłacie. Wirtualne allegro nic z tym nie zrobi.

Z doświadczenia jednak wiem że o ile w outletach można kupić tanio to nie koniecznie dobrze. Ja miałem taki zakup gdzie Sprzedawca nie potrafił opisać co sprzedaje po nawet numerze katalogowym producenta. Przysłał całkiem inny towar z innej kategorii. Zwrot był jednak bezproblemowy. Być może jego uwagi były słuszne...?

oznacz moderatorów