anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co się dzieje z tą wielowariantowością!?!?!

Alfasklepy
#9 Pomysłodawca#

Brak mi sił na to co wyprawiacie na tej platformie, przez waszą **piiip**yczną produktyzację jestem już srogo wkur.. Dobra.. Jak naprawić tę spier... produktyzację żeby w ofertach wielowariantowych oferty wyświetlały się tak jak to ustawiłem u siebie w wielowariantowości?

Odłączałem od katalogu i tworzyłem nowe produkty, to raz działa raz nie działa, ogólnie dno. Brak mi słów i ciężko jest określić moje wkur. na to co wyprawiacie...

Tak powinno wyglądać:

https://allegro.pl/oferta/shopper-torba-bawelniana-na-ramie-vintage-worek-13683224551

A po kliknięciu w inną ofertę wygląda to tak:

https://allegro.pl/oferta/shopper-torba-bawelniana-na-ramie-vintage-worek-13469007316

Analogicznie tutaj tak samo:

https://allegro.pl/oferta/pasek-ozdobny-elastyczny-blaszka-sprezynka-srebrna-13752076047

a po kliknięciu:

https://allegro.pl/oferta/pasek-elastyczny-sprezynka-blaszka-srebrny-ozdobny-13531348461?fromVariant...

Jeszcze przedwczoraj/wczoraj było w porządku, wszystko fajnie ładnie szło i cyk.

Jeszcze podobnie to wygląda w ofertach takich jak kosmetyczki czy frotki, ja się teraz pytam, kto mi zapłaci za dodatkową pracę po godzinach?

A nie, no przecież, przecież ja nie mam praw bo jestem sam sobie pracodawcą, a dodatkowo przedsięborcy to kręcacze i złodzieje.

Tutaj jeszcze zdjęcia.1.jpg2.jpg

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

Alfasklepy
#9 Pomysłodawca#

22.jpg33.jpg

oznacz moderatorów

Alfasklepy
#9 Pomysłodawca#

1.jpg2.jpg

oznacz moderatorów

Alfasklepy
#9 Pomysłodawca#

22.jpg33.jpg

oznacz moderatorów

Alfasklepy
#9 Pomysłodawca#

Trzeba było rozłączyć i utworzyć nowe, tutaj spoko, działa, nie wiadomo kiedy się znowu ... pewnie nie długo, najlepsze jest to że trzeba tego pilnować, bo żadnej informacji nie dostaje się od allegro, "zniszczyliśmy twoją wielowariantowość"
Pasków nie da się naprawić, chyba że wszystkim paskom porobię nowe zdjęcia, co moim zdaniem jest tylko walką z wiatrakami...

Produktyzacja nie działa!!!

Powinno to wyglądać tak że ten sam produkt będzie się wyświetlał klientowi, a nie wszystkie podobne złączone w miszmasz.

oznacz moderatorów

Alfasklepy
#9 Pomysłodawca#

To się "samo" naprawiło

"SAMO" popsuło i "SAMO" naprawiło

oznacz moderatorów

Shop4Fans
#10 Popularyzator#

Dokładnie też dziś wchodzę patrzę i jest naprawione... testują pewnie jakieś nowości związane z wariantami, przez to pieprzą się nasze oferty. Zamiast napisać że jest to ich problem i własnie go rozwiązują to czytałem 2h o wariantach produktowych i ofertowych bo sugierowano mi że to mój błąd... ŻE NA DA 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Shop4Fans to nie był błąd! i nic nie naprawiono, po prostu przestano wyświetlać warianty produktu i wszędzie wyświetlają się warianty ofertowe ... posprawdzajcie nowe oferty bo jeżeli coś nie jest połączone w klasyczną wielowariantowość a wyświetlało się jako warianty produktu ... to teraz aukcje w ogóle nie są połączone. 

oznacz moderatorów

Alfasklepy
#9 Pomysłodawca#

Fakt, wyświetlają się tylko warianty ofertowe i mam nadzieję że zostanie tak jak najdłużej, bo oni nie umieją w to. Już kiedyś pisałem żeby zrobili próbę na 1 podkategorii/kategorii, a nie na całym allegro. Ale to chyba ich nie interesuje. Oni chyba sprawdzają co bardziej się im opłaca, włączą warianty produktowe w godzinach gdzie już sprzedający nie pracują i może się nie zorientują, wtedy sprawdzają czy klienci chętniej kupują z wariantami ofertowymi czy produktowymi. Co oznacza że trzeba się dywersyfikować z market place'ami, allegro psuje sprzedaż dla sprzedających.

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

Cieszę się, że są ludzie, którzy mają odwagę zabrać głos w sprawie tego G jakim stało się Allegro. 

oznacz moderatorów

Alfasklepy
#9 Pomysłodawca#

Proponują: Chodź sprzedawać na czeski rynek, będziesz więcej sprzedawał...
A nie potrafią ogarnąć Polskiego kanału allegro, lecą podbijać żenadą inne kraje.
Klient wchodzi w moje aukcje, a nie, jednak mnie to nie interesuje, bo mu się kur nie wyświetlają inne oferty, a ja płacę za reklamy, klient kliknie, allegro pobierze swoją dole, a jedynym poszkodowanym będzie sprzedawca, a nikt nie poniesie konsekwencji.
Na koniec tylko przepraszam za zaistniałą sytuację 🙂
Iks kur de
Muszę zaczynać chyba ze swoim sklepem www, płacisz te 20-30% z obrotu, a dostajesz więcej pracy. 

oznacz moderatorów

Shop4Fans
#10 Popularyzator#

U mnie to samo .... porażka 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Alfasklepy jest to związane z tym, że w ofertach nr 13683224551 i nr 13752076047 obowiązują warianty ofertowe, w ofertach nr 13469007316 i nr 13752076047 warianty produktowe
Gdy w ofercie widoczny jest suwak z "pokaż warianty od innych sprzedających" to oznacza to, że mamy do czynienia z wariantami produktowymi, na które ustawienia z zakładki Wielowariantowość nie mają wpływu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Alfasklepy
#9 Pomysłodawca#

Jak mam to zmienić, bo jak nie patrzeć mam kilkaset takich ofert. I od kiedy to się zmieniło?

oznacz moderatorów

Alfasklepy
#9 Pomysłodawca#

Jak to naprawić i usunąć to ... tracę przez to pieniądze, to co Pani napisała to ja wiedziałem, ale mi to nic nie zmienia, rozwalone mam topowe produkty. Nawet niektórych produktów nie da się odłączyć od katalogu bo musi być połączone tak jak chce allegro, toż to patologia jest.

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@la_nika Monika, wytłumacz mi, dlaczego Allegro wprowadziło dwie podobne/tożsame formy promowania produktów. Bo że są jednakowe to jest oczywiste. 

Nie jest to moja osobista wycieczka wobec Ciebie - zwykłe pytanie...

Pojawił się zamęt i zawierucha... Czy tam, na samej górze, liczą się tylko spadające słupki (a będzie gorzej)...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@biosorcerer napisz proszę jakie konkretnie formy promowania uważasz za tożsame? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

"Jeszcze przedwczoraj/wczoraj było w porządku, wszystko fajnie ładnie szło i cyk." Nie było 😂 To już któryś tydzień się wszystko ro...zwala i szkoda chyba tracić czasu na poprawianie. 

oznacz moderatorów

Alfasklepy
#9 Pomysłodawca#

U mnie rozwaliło się dzisiaj chyba tak solidnie, bo jeszcze miałem zakupy pasków o 15:30, a po już 0
Torby sprzedawały się po 2-3 szt dziennie, od 2 dni 0
Frotki sprzedawały się też po 2 dziennie, a od 3-4 dni 0
Brawo kur.. brawo.

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

warianty nie działają

wyszukiwarka nie działa

z płatnościami też ostatnio coś niedobrego się dzieje

Czyli wszystko w normie 🤣

oznacz moderatorów