anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co się stanie jeśli włożyłam paczkę do paczkomatu In Post po czasie?

IvonneM
#2 Obserwator#

Witam, dziś nadawałam paczkę w paczkomacie In Post i tak jak zwykle wpisałam nr zwrotu, potem drzwiczki się otwarły, a ja nie będąc pewna czy otworzył się dobry paczkomat In post czy Allegro One opóźniłam wsadzenie paczki, po czym po jakiś kilku minutach włożyłam paczkę i zatrzasnęłam drzwiczki. Na wyświetlaczu już nie było komunikatu o nadaniu paczki i żeby nadać kolejną paczkę. Czy ten zwrot normalnie wyruszy w drogę i wszystko jest ok?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli byłby zły kod to nie powinny się otworzyć drzwiczki, skrytka.

oznacz moderatorów

IvonneM
#2 Obserwator#

Kod był dobry, tylko nie wsadziłam paczki we właściwym czasie na co jest bodajże 20 s i potem nie pojawiła się opcja na wyświetlaczu dalej lub nadaj kolejną przesyłkę i teraz nie wiem jak to system potraktuje 😕

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak zwykle wpisałam kod zwrotu, czyli możemy rozumieć że masz dużą wprawę w robieniu zakupów i ich zwracaniu więc tajniki tego powinny być Ci znane. 

oznacz moderatorów

IvonneM
#2 Obserwator#

Niestety pierwszy raz mam taką sytuację, że nie wsadziłam paczki od razu do skrytki. Myślę, że każdy ma wprawę w nadawaniu i odbieraniu przesyłek co nie znaczy, że nie pojawi się nowa sytuacja 😉

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przeżyć święta i dopiero działać, inaczej się teraz nie da.

oznacz moderatorów

FenomenoVero
#11 Animator#

Z inpostu to powinien przyjść e-mail potwierdzający nadanie zwrotu. Jeśli dotarł to wszystko ok.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@IvonneM Chyba nie każdy ,ja osobiście jeszcze nikomu nic nie zwracałem i nie wiem jak to dokładnie działa ale staram się kupować z głową by tego nie robić.

oznacz moderatorów