anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co to jest ? Szablony?

hiphopshoppl
#11 Animator#

Co to jest za badziewie, po co mi sie to pojawia czy to są te szablony aukcji?
Jeśli tak to jak to zablokować, wywalić, wystawiam przez API i co chwila programista musi ręcznie wywalać szablony bo przekraczam 20k szablonów , z tym że jak mam stale około 12k aukcji więc w dwa miesiące mam full i od nowa usuwanie czegoś co mi nie jest potrzebne, nie da się tego zablokować ani kliknąć usuń wszystkie. Najgorsze to ze jak mam full tych szablonów to system nie wznawia mi aukcji bo są blokowane.
Badziew 

hiphopshoppl_1-1582037823757.png

 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@hiphopshoppl To są szkice, które przechowywujemy przez 60 dni od ostatniej edycji. Jeśli przez 60 dni nie wprowadzisz żadnych zmian w danym szkicu, zostanie on automatycznie usunięty.

Natomiast Twoją sugestię dotyczącą zbiorowego usuwania szkiców, przekazałam już do odpowiedniego zespołu, więc dziękujemy za opinię. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

hiphopshoppl
#11 Animator#

A może lepiej żeby można było to w ogóle zablokować, albo jakoś wywalać automatycznie przez api. Nigdy tego nie użyłem mam 12k produktów więc w 60 dni powstanie ich 24 000 można mieć 20 000 więc 4tyś aukcji mi się nie wystawi. jest ktoś wystawiający przez API kto tego używa do czegoś ?

oznacz moderatorów

hiphopshoppl
#11 Animator#

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Sugestia została zgłoszona. Proszę o cierpliwość. 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów