anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić jeśli kupujacy zapłacił już za przedmiot, a ja zdążyłem go sprzedać wcześniej?

Client:102152689
#8 Zapaleniec#

Witam co zrobić w przypadku, jeśli miałem wystawiony towar a dzień wcześniej go sprzedałem nie zdążyłem zakończyć aukcji a kto go kupił i zapłacił odrazu pieniadze? Jak to teraz rozwiązać ? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:102152689 no .. co ? teraz odbierz pierwszemu bo tu trzeba wyslać .😁

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:102152689 źle zrobiłeś, bo umowa jest zawarta i kupujący w sądzie może dochodzić wydania towaru 😞  A to zaboli 😞

Możesz spróbować się dogadać i wytłumaczyć kupującemu jak zrozumie to oddasz kasę, na allegro przez allegro finanse a przez allegro lokalnie musisz wypłacić i przelać na konto które poda Ci kupujący 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:102152689 Skontaktuj się z kupującym, wyjaśnij sytuację i zwróć środki, na Al zwracasz na konto podane przez kupującego.

oznacz moderatorów

Client:102152689
#8 Zapaleniec#

Zrobiłem zwrot na Allegro, tzn zwróciłem wpłatę środków już nie mam na koncie Allegro, poinformowałem go o tym i on te środki dostanie na konto na Allegro czy jak to wyglada?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:102152689 poinformowałeś i oddałeś, czy poinformowałeś i wyraził na to zgodę ? 

Jak zrobiłeś zwrot przez allegro, to dostanie je na konto bankowe z którego płacił 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:102152689
#8 Zapaleniec#

Tak No poinformowałem i zrobiłem przez Allegro, jak by ja i on chcemy to załatwić polubownie bez problemu . Czyli jeśli tak to działa to w takim wypadku jak mu zwróciłem to ja jestem stratny tylko o prowizje od sprzedanego przedmiotu i tyle tak?

oznacz moderatorów