anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

CTRL + F nie wyszukuje na stronie.

D502237837
#8 Zapaleniec#

Witam. Mam wystawionych kilkadziesiąt pozycji. Zawsze wyszukiwałem na stronie przez Ctrl + F. Od jakiegoś czasu nie działa. Na żadnej przeglądarce nie działa. Jakieś propozycje?

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@D502237837 Cześć. Czy wyszukiwanie nie działa tylko na Allegro, czy również na innych stronach? Nie pojawia się w ogóle pasek wyszukiwania, czy coś innego się dzieje? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

D502237837
#8 Zapaleniec#

Nie działa tylko na allegro. Pasek jest. Jak wpiszę wyszukiwaną frazę to znajdzie mi ją tylko wtedy jak ją widzę fizycznie na stronie. Jak jest gdzieś niżej, poza wyświetlonym ekranem to nie wyszukuje. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@D502237837 Sprawdziłam tę sytuację na dwóch przeglądarkach i nie udało mi się powtórzyć problemu. Spróbuj wyczyścić dane przeglądarki, a także wyłączyć wszystkie wtyczki (np. blokery reklam).

Jeśli problem wciąż będzie się pojawiał, to prześlij mi proszę nagranie z trybu incognito, na którym spróbujesz wyszukać daną frazę na Allegro (oczywiście z założeniem, że ta fraza pojawia się na otwartej stronie).

Nagranie prześlij na spolecznosc@allegro.pl. Będę wdzięczna za załączenie linku do tego wątku. Przekażę to do Działu Technicznego i wrócę do Ciebie z odpowiedzią.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

D502237837
#8 Zapaleniec#

Coś u mnie jest skopane. Wystarczy, że się wyloguję ze swojego konta i mogę już wyszukiwać. Jak ogarnę dam znać co było nie tak. Tylko trochę dziwne bo chrome i opera to całkiem inne przeglądarki. 

oznacz moderatorów

D502237837
#8 Zapaleniec#

Jak wchodzę z takiego linku https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/obsluga-ofert/moj-asortyment czyli obsługa ofert to nie wyszukuje (mam wszystkie aukcje na jednej stronie). Ale jak wejdę  przez https://allegro.pl/uzytkownik/D502237837 to wyszukuje bez problemu (tylko niestety mam to na 4 stronach).

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@D502237837 A czy próbowałeś korzystać z naszej wyszukiwarki w zakładce Mój asortyment?

ko_alka_0-1677170176309.png

Wyszukiwanie działa wtedy we wszystkich Twoich ofertach (a nie tylko tych, które są na danej karcie).

Spróbuj również ustawić wyświetlanie większej liczby ofert na jednej stronie (np. 1000):

ko_alka_1-1677170258897.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

D502237837
#8 Zapaleniec#

Nie działa wyszukiwanie na waszej. Na tej stronie na której mi wyszukuje nie ma opcji zwiększenia pozycji na stronie. W trybie incognito też nie działa. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@D502237837 W takim układzie ponawiam prośbę o przesłanie nagrania, na którym zaprezentujesz ten problem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@D502237837 Mam jeszcze jeden pomysł — być może wyłączyłeś w przeglądarce rozróżnianie wielkości liter? Na tej stronie znajdziesz instrukcję, jak dostosowywać wyszukiwanie treści w przeglądarce Firefox. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

D502237837
#8 Zapaleniec#

Firefoxa nie używam. wyszukiwanie przez asortymentwyszukiwanie przez asortymentwyszukiwanie działa dopiero gdy widzę szukany przedmiotwyszukiwanie działa dopiero gdy widzę szukany przedmiot

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@D502237837 Skonsultowałam tę sprawę z Działem Technicznym. W zakładce Mój asortyment wprowadziliśmy zmiany optymalizacyjne, które mają przyspieszyć wyszukiwanie ofert przez wbudowaną w zakładce wyszukiwarkę. Dlatego wyszukiwanie za pomocą CTRL + F nie jest wspierane przez usługę. Zachęcam Cię zatem do korzystania z naszej wbudowanej wyszukiwarki ofert:

ko_alka_0-1677180395408.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

D502237837
#8 Zapaleniec#

No szkoda. Może i by była fajna opcja, ale muszę wpisać cały numer części ( najczęściej 10-11 znaków). Przez Ctrl+F wpisywałem 3-4 i miałem wynik. 

Jednego nie rozumiem w tej waszej wyszukiwarce. Numer muszę wpisać cały żeby wyszukać daną cześć. Ale wyszukując po nazwie (litery) mogę wpisać np. 3 litery i już znajdę daną cześć. Czy nie można przystosować waszej wyszukiwarki aby wyszukiwała części po numerze ale wpisując 3-4 znaki?

oznacz moderatorów

automisala
#10 Popularyzator#

Zgłaszałem ten problem jakiś czas temu i nie wróciliście do mnie z tą odpowiedzią, choć sam napisałem na koniec dlaczego tak jest. Znowu poprawiliście coś, co działało bardzo dobrze, na bezsensowną i bezużyteczną optymalizację. Zrobiliście to dla Waszej wygody, czy faktycznie ktoś, ze sprzedających zgłaszał taki problem (wolno ładujące się 1000 ofert w mój asortyment)?

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

Dla wszystkich zainteresowanych, już tłumaczę słowa @ko_alka . Zablokowaliśmy ten typ wyszukiwania bo dawał prawdziwe rezultaty. Korzystając z naszej wyszukiwarki nigdy nie wiesz jakie są wyniki, ale na pewno wiesz że nie są takie jakbyś chciał, tylko takie jakie według nas byś chciał.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Kropidło
#7 Wielbiciel#

u mnie ten problem występuje na dowolnych stronach, nei tylko allegro. CO czynić?!?!

 

oznacz moderatorów

BELSPORT
#1 Nowicjusz#

Witam, mam ten sam problemu od jakiegos czasu, bardzo to utrudnia prace.

oznacz moderatorów

Buty-U-Renaty
#10 Popularyzator#

Wykopaliska U mnie występuje ten sam problem, jak pisałem na czasie z allegro o tym to pracownik allegro stwierdził, że taki problem nie istnieje 🙂

oznacz moderatorów

g_rajnert
#12 Orędownik#

Problem istnieje... Firefox, Win10, okno "Mój asortyment". Nie działa wyszukiwanie (np po numerze aukcji) jak nie ma wyszukiwanej aukcji w "polu widzenia"...

oznacz moderatorów

Buty-U-Renaty
#10 Popularyzator#

Ja wiem, że istnieje bo bardzo utrudnia mi to pracę odkąd usunęli tą opcję. Testowałem na kilku innych przeglądarkach i wszędzie to samo.

oznacz moderatorów