anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czas na wysłanie i przewidywany czas nadania

Pulse
#10 Popularyzator#

Witam,

Taki scenariusz
Zakup 18.01 godzina 13:06 na UPS Allegro.
Mam deklarowaną godzinę nadania Poczta i paczkomaty, kurier na 12:00

UPS na 8:00

Klient kupił o godzinie 13:06 i widzę że miałem czas na nadanie tego do wczoraj?

Jak to działa gdzie mogę zdefiniować godzinę nadania dla Allegro kurier UPS, czemu algorytm tak to liczy?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Pulse algorytm bazuje na historycznych danych na temat nadawania przesyłek, dlatego to ważne, aby nadawać je zgodnie z dekoracją. Jeśli czasami nadajesz szybciej, zostanie to wzięte pod uwagę przy obliczaniu przewidywanego czasu dostawy i czasu na wysyłkę. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Pulse
#10 Popularyzator#

Czemu w odróżnieniu od innych typów dostawy nie można ustawić deklarowanej godziny dla

 

Allegro kurier UPS?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Pulse chodzi o wysyłkę tego samego dnia? Możesz w ustawieniach dostawy zaznaczyć godzinę wysyłki dla przewoźnika UPS, będzie widoczna dla kupujących jeśli będziesz wysyłał więcej, niż 10 przesyłek w ustawionych godzinach. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Pulse
#10 Popularyzator#

W UPS mam 12:00, a mimo to przy zakupie Klienta o 13:06 mam taką informację

czas na wysłanie

do czw., 18 sty 2024, 23:59

Czemu skoro deklaruje dla UPS do 12:00 a mam ustawiony czas nadania na 24h?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Pulse podaj proszę numer tego zamówienia. Tak jak pisałam przewidywany czas dostawy jest obliczany również na podstawie danych histroycznych jeśli wcześniej nadawałeś zamówienia po godzinie wysyłki jaką określiłeś, to system bierze to pod uwagę. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Pulse
#10 Popularyzator#

8f437130-b5f9-11ee-b3d1-d1dc446474ec

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Pulse dla tego przewoźnika nie spełniasz warunków nadawania przesyłek do odpowiedniej godziny, dlatego kupujący nie widzą w ofertach informacji o wysyłce tego samego dnia (możesz to sprawdzić w zakładce Skuteczność wysyłki).
Deklarujesz wysyłkę w ciągu 24h, dodatkowo system bierze pod uwagę historyczne dane na temat nadawania przesyłek, dlatego przewidywany czas dostawy wskazał, że kupujący powinien dzisiaj otrzymać przesyłkę.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Pulse
#10 Popularyzator#

Na moje to jest do zmiany, bo teraz jak mam postępować, UPS jest o różnych godzinach, czasem się uda czasem nie. Stąd ja wiem jaką godzinę powinieniem mieć żeby nie wprowadzać w błąd.

oznacz moderatorów