anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czas odpowiedzi na wiadomości

MAMY ROZWIĄZANIE!
astronik2000
#7 Wielbiciel#

Witam, mam pytanie odnośnie czasu odpowiedzi na zapytania klientów, staram się odpisywać jak najszybciej,a  ciągle mam kiepskie statystyki i teraz się zastanawiam czy jak dostaję wiadomości odnośnie moich zakupów u innych sprzedawców, to algorytm też wlicza te wiadomości ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
komis-bell
#21 Demiurg#

@astronik2000 Do statystyk liczą się tylko pierwsze odpowiedzi na pytania dotyczące Twoich ofert wysłane przez kupujących w dwóch poniższych przypadkach:

- zadaj pytanie (z poziomu oferty allegro)
- zapytaj o zakup (z poziomu zakupu już dokonanego w zakładce moje zakupy)

oznacz moderatorów
alfa-car
#8 Zapaleniec#

Czyli do ocen liczy się tylko reakcja na zadane pytanie?

Przykład:

K: Dzień dobry, jaką szerokość ma produkt X?
S: Dzień dobry, sprawdzę jutro

Dobrze rozumiem?
W przypadku kiedy odpowiemy a klient napisze wiadomość "Dziękuję" to nie musimy na nią na szybko odpowiadać?

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@alfa-car   Liczy się tylko pierwsza odpowiedź na wiadomości wysłane w podanych przeze mnie powyżej przypadkach. 
Odpowiedź na takie „Dziękuję”  nie zalicza się to w żaden sposób do statystyk niezależnie od tego kiedy jej udzielisz. 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

masz 24h na odpowiedź jakąkolwiek by ci po statach nie pojechało @alfa-car 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Gdzieś spotkałem się z wątkiem, że kolejne zapytanie po 24 do tego samego przedmiotu nie jest liczone jako nowe zapytanie.

oznacz moderatorów
AdvisorBooks
#12 Orędownik#

Nie liczą się do statystyk tylko "Pytanie o zakup" i kolejne wiadomości w ramach danego wątku. Liczy się za to każda wiadomość wysłana przez pytanie o przedmiot i wysłana ze skrzynki przypisanej do allegro jeśli klient skopiuje twój "zakodowany" przez allegro adres podany w zakładce "O sprzedającym". Przy czym do statystyk w danym momencie jest liczony tylko jeden, najstarszy "wątek" zaczęty przez kupującego. Po 30 dniach on wypada i, jeśli było kolejne "pytanie o przedmiot" albo wiadomość wysłana w opisany wyżej sposób, wpada następny. Więc jak klient zada ci kilka pytań jednego dnia to nie można odpisać raz a reszty algorytm i tak nie złapie, natomiast jak zada jedno pytanie dziś a drugie za tydzień to po 30 dniach od pierwszego na tydzień wpadnie Ci do statystyk to drugie. To nie są informacje od konsultantów allegro bo oni sami nie wiedzą co algorytm liczy a co nie i każdy będzie pisał co innego, sam to sprawdzałem poprzez pobieranie pliku ze statystykami odpowiedzi który można pobrać tutaj 

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/jakosc-sprzedazy

jak wejdziesz w szczegóły pod statystyką "Średni czas odpowiedzi" będzie można pobrać taki raport i tam zobaczysz co biorą pod uwagę. 

oznacz moderatorów