anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czas wysyłki 3 dni a Allegro pokazuje Klientowi, że paczka na drugi dzień

Pulse
#10 Popularyzator#

Taka sytuacja

Towar z zadeklarowanym poprawnie czasem wysyłki 3 dni.

Po zakupie widzę że mam na nadanie 3 dni.
Zakup 11:10 12.02 tymczasem, Klient widzi, że przesyłka powinna być 13.02 w punkcie i że jest opóźniona,

o co tu chodzi?

klinet.jpg

Clipboard01.jpgtak ja widzę u mnie.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Pulse o to chodzi ,że wysyłasz nieregularnie i algorytm wylicza średni czas dostarczenia na podstawie historycznych przesyłek 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Pulse Podaj numer tego zamówienia

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Pulse
#10 Popularyzator#

@ko_alkanumer:
34b46d10-c98f-11ee-89be-2fa98e0f8674

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Pulse Przewidywana dostawa tego zamówienia została obliczona na podstawie Twoich innych wysyłek. Paczki nadawałaś szybciej, niż Twoja deklaracja. Na przykład:

  • zamówienie 25f5b3b0-b6b1-11ee-9785-e1318688de4d z deklaracją wysyłki 23 stycznia nadałaś 19 stycznia
  • zamówienie 87ab4770-b6e1-11ee-b5d9-b91f85b69661 z deklaracją wysyłki 23 stycznia nadałaś 22 stycznia
  • zamówienie dad50590-b7a3-11ee-a996-9370ae05ccd7 z deklaracją wysyłki 23 stycznia nadałaś 22 stycznia
  • zamówienie f35d84f0-b6f1-11ee-aec8-b5646d1484ba z deklaracją wysyłki 23 stycznia nadałaś 22 stycznia

Takich zamówień masz dużo więcej. System wylicza przewidywany czas dostawy na podstawie tego, jak rzeczywiście nadajesz paczki. 

W zakładce https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/skutecznosc-wysylki znajdziesz opcję [wyłącz dostawy szybsze niż moja deklaracja]Możesz z niego skorzystać, jeśli wysyłasz przesyłki szybciej niż deklarujesz i nie chcesz, abyśmy uwzględniali to w przewidywanym czasie dostawy. Gdy go klikniesz, w Twoich ofertach z deklarowanym czasem wysyłki 2 i 3 dni, pokażemy przewidywany czas dostawy nie krótszy niż Twoja deklaracja wysyłki.

Z przycisku możesz skorzystać w dowolnej chwili. Gdy to zrobisz:

  • w ciągu dwóch godzin zmienimy przewidywany czas dostawy w Twoich ofertach
  • nowy sposób liczenia przewidywanego czasu dostawy będzie obowiązywał przez 10 dni. Po tym czasie będziemy wyliczać przewidywany czas dostawy w standardowy sposób. W zakładce Skuteczność wysyłki możesz na bieżąco sprawdzać, ile dni pozostało do końca tego 10-dniowego okresu. Po upływie 10 dni możesz ponownie włączyć tę opcję.
  • możesz w dowolnym momencie zmienić zdanie i wyłączyć tę opcję
  • nowy sposób obliczania przewidywanego czasu dostawy będzie dotyczył wszystkich Twoich ofert z deklaracją wysyłki 2 i 3 dni. Nie możesz włączyć tej opcji dla wybranych ofert.
  • zmiana ta nie wpłynie na Twoją jakość sprzedaży. Aby zyskać punkty, nadal musisz wysyłać zamówienia zgodnie z deklaracją.
Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów