anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czas wysyłki dopisek "Czas wysyłki zwykle do 2 dni roboczych"

Rydz_83
#9 Pomysłodawca#

Chciałbym się dowiedzieć o co chodzi  z tym że mam na aukcji dopisane:  "Czas wysyłki zwykle do 2 dni roboczych"   podczas gdy w opcji aukcji mam 4 dni robocze.

Mamy towary gotowe "z półki" które wysyłamy w 1-2 dni   a mamy też towary które robimy na zamówienie i mamy wpisany czas 4 dni,  a na każdej aukcji wyświetla się "Czas wysyłki zwykle do 2 dni roboczych" 

Klient dzwoni i pisze niezadowolony a my musimy mu tłumaczyć że wie pan - allegro tak tylko sobie pisze a w głębi parametrów dostawy ma pan napisane 4 dni.

Czy można to jakoś wyłączyć???

 

bo dopisek "Czas wysyłki zwykle do 2 dni roboczych"   wprowadza w błąd klientów,

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Gasmin_pl
#12 Orędownik#

@Rydz_83  Temat nie jest nowy. Z widzenia Allegro udaje się Ci nadawać paczki najczęściej w ciągu 2 dni roboczych. Dlatego masz tak napisane. Już wielu osób tutaj o tym pisali, niestety Allegro nic z tym nie robi.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Rydz_83 Nie zmienisz tego. Allegro w Twoich ofertach, czyli umowach z kupującymi dopisuje wyliczony przez siebie średni czas Twoich wysyłek. W wielu przypadkach wprowadza to w błąd kupujących.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Rydz_83  "Czas wysyłki zwykle do 2 dni roboczych" Jest to średni nie wiążący czas wysyłki jaki wyliczyło allegro na podstawie danych od przewoźników . 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Rydz_83 Po prostu przestań nadawać paczki w zwykle 2 dni, a zacznij w 4 i samo się zmieni, gdy systemy allegro się połapią, że czas wysyłki Ci się wydłużył.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów