anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czego chce sie dowiedziec? Hmm.. Jak rozwiazac problem :)

Client:84220501
#8 Zapaleniec#

Ja tez dzis wpadlem na strone "Zostales zablokowany" i przeczytalem tutejsze porady, ale informacje sa bardzo ogolne, nie ma porad szczegolowych. Nie kazdy sie zna na komputerze w stopniu zaawansowanym. Nie wiem jak rozwiazac problem, a Allegro by sie przydalo. Sprawdzalem na 3 przegladarkach, laptopie i telefonie i wszystko zablokowane. Nie wiem jakim sposobem, ale udalo mi sie tu napisac (po pol godzinie meki).

Prosze o jakies porady.

Dziekuje z gory.

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:84220501 chodzi o blokadę konta czy za dużo klikałeś i allegro odebrało Cię jako bota robotaa 😄

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:84220501
#8 Zapaleniec#

Hmm..

W sumie, to ani jedno, ani drugie. Chcialem dzis poprzegladac oferty, a tu taki klops..

Czytalem, ze cos tam trzeba poczyscic, porobic jakies czary-mary ale zadnych konkretow wiec szukam pomocy, bo po raz kolejny dalem sie namowic na konto na Allegro (bo potrzebne jest), ale po raz drugi widze jaka to lipna firma. Jedynie dobrzy ludzie moga pomoc 🙂

 

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

Skontaktuj się z Allegro: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8b463d9b-b539-4537-a631-a4b68c62582e&subjectId=43b3e84c-8...

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Jeśli allegro ci zablokowało konto to sprawdź swoją pocztę (także spam) tam powinna być od nich informacja o powodzie blokady i co masz zrobić aby konto uwolnić .Jeśli nic nie znajdziesz pisz do allegro przez formularz kontaktowy lub nawiąż kontakt na czacie.

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@Client:84220501 Zrób, jak koledzy radzą, a dodatkowo sprawdź, czy twojego sprzętu nie używał ktoś, kto ma zblokowane konto. W takiej sytuacji Allegro blokuje każdego, kto zaloguje się na tym samym sprzęcie. Czy Twoje poprzednie konto nie ma przypadkiem blokady?

oznacz moderatorów

Client:84220501
#8 Zapaleniec#
  • A jak sprawdzic czy ktos uzywal mojego sprzetu?
oznacz moderatorów

Client:84220501
#8 Zapaleniec#

Napisalem do Allegro, czekam. A konto nie jest zablokowane. Zablokowali mi tylko dostep do ich strony z informacja ze jestem nadczlowiekiem, albo cos tam o Javie, albo mam robota. W sumie odrzucam te mozliwosci, no ale dlaczegos mnie zablokowali wiec chcialbym to posprawdzac. Sa jakies programy, zeby to sprawdzily i wyswietlily co moze byc powodem zablokowania?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:84220501, pisałeś, że ten komunikat pojawia się na 3 przeglądarkach - czy próbowałeś włączyć naszą stronę w trybie incognito? Myślę, że nie zaszkodzi również czyszczenie pamięci podręcznej oraz plików cookies (zrobisz to kombinacją klawiszy CTRL+SHIFT+DELETE)

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:84220501
#8 Zapaleniec#

Dziekuje za podpowiedzi.

Nie probowalem w trybie incognito, po poludniu sprobuje i dam znac.

A te pliki to mam wyczyscic na kazdej przegladarce?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Tak. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:84220501
#8 Zapaleniec#

To jest dziwne. Nic od wczoraj nie robilem i dzis Allegro hula.

W takim razie wroce tu jak problem znowu wyskoczy.

Dziekuje wszystkim za szczere checi pomocy i pozdrawiam.

oznacz moderatorów