anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

CZY ALLEGRO KOMUŚ WZNOWIŁO LUB WYSTAWIŁO AUKCJE BEZ JEGO ZGODY ?

POLLEXANER
#7 Wielbiciel#

Witam - proszę o informację - czy Allegro - komuś ze sprzedających wznowiło aukcje - bez jego zgody?

W moim przypadku Allegro bez mojej zgody i mojego zlecenia wystawiło przedmiot ponownie na licytację. Od razu uprzedzę - że nie mam włączonej usługi automatycznego wznawiania ofert po zakończeniu aukcji - jak też nie korzystam z dodatkowych programów  sprzedażowych. Skandal jest tym większy - że Allegro wznowiło mi ofertę, której nawet nie mógłbym sam wznowić - ponieważ aukcja nawet nie znajdowała się w dziale z ofertami zakończonymi - bo została przeniesiona do archiwum - więc tylko Allegro mogło coś takiego zrobić. Nie mogłem sam wznowić tej oferty - bo w godzinach w których nastąpiło wznowienie nawet nie byłem zalogowany na koncie- na co wskazuje sesja logowań. To już drugi raz w tym miesiącu - gdy allegro wystawia aukcje, na które  nie wydawałem zlecenia - naraża mnie na koszty wystawienia i nieprzyjemności - ponieważ mogę już nie mieć tego przedmiotu. Poz zgłoszeniu tego zdarzenia do Allegro i kilku jak zwykle nic nie wnoszący do wyjaśnienia tej sprawy informacji. Otrzymałem odpowiedź, w której Allegro umywa ręce i udziela odpowiedzi, cytuję

" Zweryfikowałem całą sprawę ponownie. Potwierdzam, że my jako serwis nie podejmowaliśmy żadnych działań na Pana koncie." 

Jak ja nie wydawałem dyspozycji do wystawienia i Allegro też chce się od tego wymigać - TO CO MAM ZGŁOSIĆ WŁAMANIE LU PRÓBĘ PRZEJĘCIA KONATA ?

Prosze o info czy ktoś miał podobny przypadek?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

A nie masz przypadkiem zaptaszkowanego automatycznego wznowienia po zakończeniu czasu trwania oferty?

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Były takie przypadki. Ale dotyczyły kont korzystających z programów zewnętrznych, zwykle wina była w ich ustawieniach. Ewentualnie to co AptekaNatolińska podpowiada. Tyle, że chyba w żadnym z tych przypadków nie dotyczyło to aukcji z archiwum. Może panowie co tu ciągle zaglądają coś innego jeszcze kojarzą....

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@POLLEXANER poproszę numer tego zgłoszenia oraz numer oferty, o którą chodzi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

dum44
#8 Zapaleniec#

Proszę bardzo: Użytkownik: dum44

Numer obecnej aukcji: 13582911159 numer poprzedniej, która się zakończyła a też jej nie wystawiałem nr: 13962879786. A poniżej numery zgłoszeń do Allegro poprzednie = Przyjęliśmy zgłoszenie numer "35109307" ref:_00D24aE05._5003VbX8S0:ref 

I zgłoszenie obecne; Przyjęliśmy zgłoszenie numer "35363000" ref:_00D24aE05._5003VbaU5P:ref 

Proszę coś z tym zrobić bo to nie jest śmieszne jak wystawiane są aukcje bez mojego udziału i bez mojej zgody.

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

Pewnego pięknego dnia przeleciałem swoje kilkaset aukcji i oznaczałem je raz  - pełną listą - drugi raz każdą z osobna jako: CZAS TRWANIA - DO WYCZERPANIA PRZEDMIOTÓW

po zakupie ostatniej sztuki Allegro wielokrotnie w środku nocy odnowiło mi takie auakcje z ilością ... !!! %^%&^% czasem kilkadziesiąt, czasem kilkaset sztuk, mimo, że jako importer następną dostawę danych części samochodowych mogę mieć za kilka miesięcy.

 

 

Ja tego nie zgłaszam. Jak napisałeś, u nich zawsze będzie OK. To pożyczalscy, chochliki, trolle, buka.

Na pewno nie Allegro. 😉

oznacz moderatorów