anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Kurier DHL Opinie

kostas11
#21 Demiurg#

Czy ktoś nadaje paczki DHL przez WzA i zanosi je do żabek ? Czy są jakieś problemy, spostrzeżenia, czy ktoś je skanuje w żabce po zaniesieniu i kiedy liczy moment nadania ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

AlePiesio
#13 Ambasador#

Też chętnie się dowiem. Może warto wybrać do wymogu smarta  takiego kuriera którym nikt nię będzie za bardzo zamawiał 🤣

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AlePiesio właśnie w tym celu chce to wprowadzić, mam dwie umowy i mi w zupełności wystarczają, wkurza mnie że allegro na siłę wciska swoich przewoźników 😞 a żabkę mam po drugiej stronie ulicy i w razie co podrzucę paczkę, bo nie mam ochoty czekać na podjazd trzeciego kuriera po paczki, dwóch mi wystarczy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

Wg Pracownika Allegro paczek DHL Allegro nie można nadawać w Żabkach.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@MikroLITY z pomocy allegro

bezpłatnie nadawać paczki w punkcie obsługi paczek DHL POP

z mapy 🙂

DHL POP Punkt Obsługi Paczek Żabka
________
Κώστας
oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

Moje pytanie z 22 lutego:

Dzień dobry,Czy paczki Allegro Kurier DHL można nadawać w sklepach Żabka? Czy tylko odbiór przez kuriera?

 

Odpowiedź:

Dzień dobry,dziękuję za wiadomość.Dla tej metody dostępny jest tylko podjazd kuriera 🙂

 

Napisałem, co wiem 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MikroLITY Czy mógłbyś podać mi numer korespondencji, gdzie dokładnie otrzymałeś taką informację? Niestety jest błędna, za co bardzo Cię przepraszam. Wyjaśnię to z pracownikiem, który Ci jej udzielił, ale ja otrzymałam już potwierdzenie, że przesyłki dla metody Allegro Kurier DHL można nadawać również w punktach Żabki. 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

@

Proszę bardzo:

Odpowiedź na zgłoszenie nr "31630770" [ ref:_00D24aE05._5003VXHP8g:ref ]

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@MikroLITY tak wyglądają kompetencje pracowników odpowiedzialnych za kontakt z klientami ....zgroza.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MikroLITY bardzo dziękuję, już działam w tej sprawie i jeszcze raz przepraszam. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@kostas11  to Allegro ma zamiar wymusić posiadanie 3 przewoźników w swoich ofertach aby łapać się na Smarka ?

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Tak, 3 różne punkty odbioru i dwóch różnych kurierów jako dostawe pod drzwi. W 3 kwartale tego roku.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AR_Auto_Czesci 

Co zmienimy w 3 kwartale 2023

Smart! będą tylko te oferty, w których udostępnisz

  • co najmniej 2 metody dostawy do drzwi z listy metod kwalifikujących

oraz

  • co najmniej 3 inne metody dostawy – do punktu odbioru i/lub automatu paczkowego z listy metod kwalifikujących.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@kostas11 aha hahahahahahahahahaha dziękuje 😉 trzeba uciekać

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@kostas11 nad DHL się zastanawialiśmy ale szybko nam przeszło jak zobaczyliśmy ich przelicznik wagi gabarytowej.

Obliczenia według wzoru (długość x szerokość x wysokość) / 4000

Najmniej korzystny  biorąc pod uwagę UPS (/5000) i DPD (/6000). W DHL paczka 40x40x40 cm to już 16 kg gabarytówki. Z drugiej strony dopłaty w Allegro DHL przy paczkach 20-31 kg to "tylko" 3-4 zł, nie złodziejska stawka 20 zł, jak przy Allegro UPS i Allegro DPD.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@medalik_2009 mam małe paczki, albo przejdzie DHL albo w trzecim kwartale stracę smarta, allegro pomału wykańcza małych sprzedawców 😞

@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  @msniezek 

Pomyślcie jak mały sprzedawca mający np. 10 paczek dziennie i dwóch kurierów i trzy punkty, średni po 2 - 3 paczki na dostawę, żaden nie łapie się na darmowy podjazd i tak w miesiącu 20 dni x 3 przewoźników podjazd 3,99 zł daje nam dodatkową opłatę 240 zł miesięcznie, wiem na razie niektóre są darmowe ale do czasu jak DPD 😞

W złą stronę to idzie, mali sprzedawcy oleją allegro lub smarty a ucierpią kupujący i Wy, już większość wystawia na innych portalach, i wystarczy na trzech różnych mieć po 3 zakupy i allegro jest zbędne 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kostas11 Generalnie jest ok z nadawaniem w Żabkach. Są jednak pewne myki :

- Żabka to mały sklep nie zawsze ma miejsce, i zwłaszcza w okresie przedświątecznym może odmówić przyjęcia.

- W moim rejonie kurierzy przyjeżdżają do Żabek rano ( 8-10) po odbiór, więc jak nadasz później to skan kuriera będzie dopiero na drugi dzień.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pinsplash a nie skanują przyjęcia w żabce ? czy tylko zostawiasz ?

Czas odbioru mam gdzieś, po pierwsze  nie dam zamów do nadamy dziś, po drugie mam nadzieję że nikt nie będzie tego brał, pocztę mam i raz na trzy dni ktoś zamawia, dziś np. wcale nie mam poczty wszystko paczkomat i kurier InPost 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kostas11 skanują, musiałbym sprawdzić ale dla allegro chyba wazny jest skan kuriera dhl...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@kostas11 jak możesz narzekać, Ty solidarnie dbaj o dobre imię handlu internetowego. I płać. 😛

oznacz moderatorów