anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro stosuje różne standardy wobec różnych sprzedających?

MMOStock
#10 Popularyzator#

Pytanie do Moderatora/Pracownika serwisu:

Czy Allegro stosuje różne standardy wobec różnych sprzedających? czemu niektóra aukcje są usuwane w trybie natychmiastowym, a inne które dokładnie w ten sam sposób łamią regulamin są dostępne mimo zgłoszeń?

Prowadzę działaność gospodarczą, jednak konta firmowe nie rejestruję gdyż prowizja na tym co oferuję wzrasta z 8% do 20%, prowadzę także sprzedaż na Allegrolokalnie, miałem kilanaście aukcji w których miałem dodany zapis "Polska Firma" tak dla uzmysłowienia że legit oferty, aukcje zostały usunięte ze względu na to że konto nie jest zarejestrowane jako firmowe więc taki zapis łamie regulamin, ok wszystko rozumiem, zapis usunąłem aukcje wystawiłem ponownie, ale kiedy zgłosiłem aukcje konkurencyjne dokłądnie za to samo od miesiąca nie dzieje się nic aukcje ciągle widnieją na serwisie z zapisem "***legalnie działająca i zarejestrowana w Polsce firma*** 

W takim razię taki zapis jest zgodny z regulaminem jeśli nie mam konta firmowego a realnie prowadze działalność, czy łamie on regulamin ?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MMOStock Nie, zasady są takie same dla wszystkich sprzedających na Allegro, ale jeśli mam się odnieść do usunięcia konkretnych ofert, musisz podać mi ich numery. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

MMOStock
#10 Popularyzator#

Proszę bardzo, czemu mimo dopisku w aukcji ***legalnie działająca i zarejestrowana w Polsce firma*** , i mimo  że w prawym górnym rogu widnieje informacja " Osoba Prywatna" aukcje po zgłoszeniu dawno temu, nie są ani poprawione ani usunięte, moje zostały skasowane za 1 dopisek "Polska Firma"

numery:
Oferta: d7bc7563-6be3-4913-8ef4-4535b5317555

Oferta: 5f18f000-5e2b-4bfa-a917-1f64d304356e

Oferta: d17bca3e-225d-451d-a51a-415d84fe17f1

Oferta: 0ded8c19-dd09-446f-8003-391a2064fa19

Oferta: 8f367457-72ce-47d7-81b6-2e9490f62da3

Oferta: 3da569ad-c00b-4f29-804e-137b064c9ab8

Oferta: df48c269-0650-4b0c-b579-3242e30e4faa


A jeśli taki zapis jest zgodny z regulamienm mimo konta prywatnego, prosze o informację dodam takowyu do swoich aukcji, dla informacji klienta.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MMOStock Dziękuję za te przykłady. Sprawdziliśmy te oferty i z uwagi na to, że są wystawione na Allegro Lokalnie, taki zapis w nich nie narusza naszych zasad. Czy Twoje oferty, które usunęliśmy za ten opis, były wystawione na Allegro, czy na Allegro Lokalnie? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów