anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy allegro teraz każe płacić za "inne od" na własnych aukcjach?

PRZESZUKAJ_NET
#10 Popularyzator#

Zauważyłem to dzisiaj, a od 3 dni znaczy spadek zwortu z inwestycji w Allegro ADS, przy zwiększonej liczbie klików... przecież niedawno na własnej aukcji promowane były własne produkty za darmo... o co tutaj chodzi?

inne_od_gitees.jpg

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@PRZESZUKAJ_NET o kasę 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

PRZESZUKAJ_NET
#10 Popularyzator#

Wiadomo, ale to już przestaje być śmieszne... do niedawna pokazywało "inne przedmioty sprzedawcy", a teraz dodali  w tym miejscu "sponsorowane" i liczba kliknięć w adsach nam skoczyła razy dwa.

Dodatkowo płacimy podwójnie bo ktoś wejdzie na nasza aukcję z reklamy, a następnie kliknie w "sponsorowane inne przedmioty sprzedawcy", a to dalej ten sam klient...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

 

@PRZESZUKAJ_NET  A jaki bałagan się z tego robi 🙂 widzę mały odzew nie wszyscy się jeszcze połapali 😞

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/kolejny-boks-reklamowy-inne-od/m-p/475644

Miałem dziś klienta w sklepie i mówię mu że to co szuka jest na allegro, a on na to że przestał tam zaglądać bo nic nie można znaleźć taki bajzel 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Mnie klient się pyta dlaczego w sklepie 20zł a na allegro 50zł że u innych również tak samo. Że "fajnych" rzeczy na allegro to już nie ma. (W rozumieniu używanych)

Czyli świadomość w kliencie rośnie

oznacz moderatorów