anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro utrudnia wystawianie

Amarelius
#9 Pomysłodawca#

Co się dzieje z serwisem.Od 2 tygodni co kilka minut jestem wylogowany z serwisu.Wystawiam przedmioty codziennie.Podczas wystawiania nagle jestem wylogowany i musze się ponownie zalogować do serwisu.Najgorsze jest to że cały opis który zrobię,zdjęcia znikają i trzeba od nowa wszystko zaczynać..Tracę przez to sporo czasu.Jest tak beznadziejnie że czasami w ciągu 5 minut 2 razy jestem wyrzucony.

Allegro wiele od mnie wymaga,daje ostrzeżenia np.za małe obroty itp.Serwis mógłby zapewnić jakość pracy.

Bywało czasami że coś nie działało w serwisie prawidłowo ale teraz to porażka.

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#

A na czym działasz z tym wystawianiem? że wyrzuca Cie.

oznacz moderatorów

Amarelius
#9 Pomysłodawca#

Książki,czasopisma,dokumenty,medale itp.Każdą rzecz trzeba dokładnie opisać i dodać sporo zdjęć

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale na stacjonarnym czy na apce? wygląda jakby to było coś po twojej stronie!😊

oznacz moderatorów

Amarelius
#9 Pomysłodawca#

Stacjonarnie.Wszystko inne działa Ok.Tylko allegro szwankuje.

oznacz moderatorów

Zanetowo_pl
#9 Pomysłodawca#

U nas dokładnie to samo, także jest to raczej problem globalny. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Zanetowo_pl @Amarelius Czy podczas obsługi Allegro nie korzystacie z programów zewnętrznych, które wymuszają ponownie logowania do Serwisu?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

chmielna12
#11 Animator#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  u mnie to samo, praca tylko w przeglądarce chrome żadnych programów zewnętrznych. Przy czym u mnie głównie w trakcie przeglądania asortymentu i obsługi zamówień

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@chmielna12 Sprawdź proszę czy problem powtórzy się, gdy będziesz korzystać z innej przeglądarki.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Amarelius
#9 Pomysłodawca#

Witam.

Zmieniłem przeglądarkę .Nie wywala ze strony ale aktualizacja,zapisywanie jest i znika wcześniejszy opis i zdjęcia.Allegro utrudnia na maksa wystawianie.DNO,DNo.Tylko obciążyć sprzedawce kosztami ,a jakości obsługi słaba.Czasmi wystawienie jendego przedmiotu trwa 20 minut .Żenada.Absurdalne łączenie produktów itp.Uważam że to nie wina programów i przeglądarek alle beznadziejnego systemu allego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Porażka 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@chmielna12 a jaki masz system operacyjny, czy masz aktualizacje na bieżąco sytemu - przeglądarki ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Super-Price_IMP
#9 Pomysłodawca#

U nas było to samo wczoraj, na 3 komputerach, z różnymi systemami (windows 10 i windows 7). Przeglądarka firefox i chrome. Wylogowało w trakcie wystawiania, a po ponownym zalogowaniu trzeba było wystawiać aukcję od nowa bo wszystko wywaliło. Tydzień temu też był jeden czy dwa dni z takim problemem.

oznacz moderatorów

chmielna12
#11 Animator#

jak u nas wywalało w trakcie wystawiania to aukcje zapisywały się jako szkic do którego można było wrócić sprawdźcie czy u was też tak było bo to pomaga ograniczyć stratę czasu

oznacz moderatorów

Amarelius
#9 Pomysłodawca#

Przeglądarka OK.Alllegro dno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oznacz moderatorów