anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro utrudnia wystawianie ocen

mdrogeria
#21 Demiurg#

kostas11 LEW433 komis-bell LEf433  brakestop Health___Beauty  kolekcjoner608 serwis-texas Halfrunt AnnaG-Antyki RED _Likos_ Ziolko39 pecela mikeza pinsplash az1rael 

Widzieliście co zrobili z panelem ocen ??  ,miałem parę zaległych zakupów do oceny i se myślę trza ludziom trochę podnieść jakość .... A!!!! tam , powiem Wam dla nie obeznanego wystawienie oceny nie do przejścia  ,ocena jednej transakcji z kilkoma produktami to teraz ze 20 potwierdzeń , klienci nie wystawiali ocen bo im się nie chciało , teraz nie bedzie w ogóle ...... BRAWO WY  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
35 ODPOWIEDZI 35

Health___Beauty
#13 Ambasador#

My mieliśmy w zeszłym tygodniu zamknięte i myślałam że dlatego wpadało tak mało ocen (zwykle jest kilkanaście dziennie a w zeszłym tyg po 2-5) ale teraz weszłam i rzeczywiście - myślę że sporo osób nawet jeśli wystawia ocenę to nie dochodzi do ostatniego „potwierdź” i może im się wydawać, że wystawili ocenę a w rzeczywistości jej nie ma. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mdrogeria spokojnie jestem pewny że wrzucanie negatywów jest uproszczone maksymalnie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Widziałem już to badziewie😡 tam naprawdę pracują tęgie ..tę..e głowy.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@mdrogeria  to teraz spróbuj klientowi cokolwiek powiedzieć. Jeden negatyw może zablokowac konto nawet tym którzy sporo sprzedają.

Jesli kupujący nie wystawią pozytywów tna nawet kilkadziesiąt transakcji dziennie nic nie da

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

@mdrogeria właśnie to sprawdziłem , u mnie po staremu, dwa kliknięcia i ocena wystawiona sprzedawcy. Niech zgadnę , znowu pewna grupa jest testowana? 😂

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@AlePiesio - Allegro od dawna różne zmiany wprowadza etapami dla grup użytkowników. 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Ja produktów w ogóle nie oceniam, bo to idio.tyzm w tym stanie. Ale rzeczywiście wchodzę bezpośrednio w zakładkę oceń sprzedawcę, a tu jakieś wróć do moich zakupów. Musiałam ponawiać wejścia... 2 x więcej czasu te 3 komentarze zajęły. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

No właśnie nie wiem o co chodzi ale dziś rano oceniałem kilka zaległych transakcji.
Teraz wchodzę i widzę, że te transakcje znowu są dostępne do oceny... 🤔

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#13 Ambasador#

@komis-bell bo teraz jak klikniesz wszystko tak jak kiedyś to komentarza nie będzie. Na końcu jeszcze jest przycisk „wystaw ocenę” i dopiero to kończy sprawę. Zero intuicyjności, teraz każdy komentarz to będzie święto. 

a jak jeszcze ocenia się produkt i kliknie się zatwierdź ocenę przy produkcie to ocena sprzedawcy się nie zatwierdza. Trzeba kliknąć dwa razy „wystaw ocenę”. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Health___Beauty Kurde faktycznie, dopiero załapałem o co chodzi.
PORAŻKA

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Będzie się działo chyba dążą do tego by był tylko jeden wielki Super sprzedawca -OSA

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Health___Beauty Możesz przesłać zrzuty ekranu, na których opisany problem będzie przedstawiony?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Health___Beauty
#13 Ambasador#

Nie wiem co zrzuty tu pomogą ale proszę. Chodzi o to że jak się ocenia sprzedawcę i całość to daje się gwiazdki i intuicyjnie jakoś na końcu chce się to zatwierdzić - przynajmniej ja tak zrobiłam. Oceniłam sprzedawcę ale nie kliknęłam „wystaw ocene” tylko zjechałam do produktu, oceniłam produkt i wtedy kliknęłam „wystaw ocenę”. I okazało się że zapisała się tylko ocena produktu a sprzedawcy nie. Nie da się tego jakoś połączyć że jak ktoś wystawi gwiazdki i sprzedawcy i produktowi to zatwierdza to jednym kilknieciem „wystaw ocenę”? Bo inaczej pozostaje mieć nadzieję, że kupujący nie będą chcieli oceniać produktów tylko sprzedawcę. 

IMG_0062.jpeg

IMG_0063.jpeg

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria bez przesady, produktów nie musisz oceniać a ocena sprzedawcy to zaznaczenie łapki i gwiazdki, dalej i klikasz wystaw ocenę 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Health___Beauty
#13 Ambasador#

@kostas11  Ale jak ktoś chce ocenić też produkt to intuicyjnie kliknie „wystaw ocenę” po wystawieniu gwiazdek sprzedawcy i produktowi - ja tak zrobiłam i okazało się, że oceniłam tylko produkt a sprzedawcy nie. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Health___Beauty sprawdziłem tu masz rację, nic mnie już nie dziwi na allegro 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 ja wiem i Ty wiesz , ale klient oceniając sprzedawcę chce mieć to od razu za sobą lącznie z oceną produktu , aktualnie po ustaleniu łapki oraz gwiazdek masz przycisk ,, dalej ,, który przenosi Cię do oceny produktu , każdą ocenę produktu musisz zatwierdzić osobno i wrócić do oceny sprzedawcy .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria szczerze, zwisa mi to i powiewa 😄 

Pracownicy allegro muszą coś robić, zmieniać, poprawiać co by mieć pracę i premie za nowości i wdrożenia a czy potrzebne czy przynoszą pożytek czy szkodzą kogo to obchodzi 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

skończy się na tym że ktoś obrotny zaora ten system oceny allegro i sobie na ocenach zarobi weźmie zleconko na poprawę jakości sprzedaży firmy xxx otworzy z 10 kont na necie z karty sim prepaid za 5zł nakupi 10 zakupów wystawi 10 laurek pozytywów sprzedawcy zrobi 10 zwrotów ze smartem a mając załączone szyfrowanie adresu ip na oprogramowaniu typu vpn dla allegro to będzie 10 niepowiązanych ze sobą kont na 10 różnych mailach założonych. Zgarnie kaskę a sprzedawca ma jakość sprzedaży prima sort. Ot taka patologia się nakręci zgodna z prawem bo regulamin to nie prawo a każdy moze kupić ocenić i zwrócić zgodnie z uk i darmo ze smartem udowodnij mu potem z sprawy cywilnej allegro vs kupujący że kupował w celu wystawiania laurek szczęścia życzę allegro z takim pozwem

oznacz moderatorów