anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy da się usunąć zaniżoną ocenę za koszt wysyłki?

dewo2
#8 Zapaleniec#

Sprzedałem na Allegro dwie ksiażki. Zostały one wysłane poprzez Allegro InPost, koszt 8,99 zł. Kupujący klikając KUP TERAZ, zaakceptował warunki kupna - płacąc od razu za wysylkę zakupionych przedmiotów. Po otrzymaniu książek wystawił mi łapkę w górę, ale niestety zaniżył ocenę za koszt wysyłki. Zaniżając mi tym samym ogólną ocenę na Allegro.

Napisałem w tej sprawie do kupującego ( oczywiście zero odpowiedzi z jego strony).  Zgłosiłem do Allegro o usunięcie i poprawę tej oceny. Lecz niestety nie poskutkowało. 

Można jeszcze coś z tym zrobić?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

Nie można nic zrobić. Kupujący dokonuje subiektywnej oceny transakcji. Jemu koszt wysyłki 8.99 zł może wydać się zbyt wysoki. Tak, może ocenić koszt wysyłki pomimo tego, że ten koszt zaakceptował. Akceptacja czegokolwiek nie wyklucza możliwości oceny.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@dewo2  Tak można- Nie zawracać sobie tym głowy, bo szkoda czasu i nerwów. Niestety, trafiają się takie prawdziwki wśród kupujących. Po jakimś czasie przywykniesz do tego cyrku.

oznacz moderatorów

dewo2
#8 Zapaleniec#

Niestety. Taniej tych dwóch książek,nie dało się wysłać.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@dewo2  mam nadzieję że po ich przeczytaniu- klient choć odrobinę zmądrzeje🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66 

"mam nadzieję że po ich przeczytaniu- klient choć odrobinę zmądrzeje🤣🤣🤣"

albo zrobi zwrot konsumencki🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte  Ehhh!!! Zwoje się przepalają, jak się widzi i słyszy, co się dzieje z tymi ludziami. Nic im kurna nie pasuje i jeszcze sobie wypożyczalnię uskutecznili.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66 podobno są słabszą stroną transakcji i potrzebują ochrony 😁 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@dewo2 No jak za "wypożyczenie" to może być drogo. Podpowiadają że może być zwrot .

oznacz moderatorów