anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy dozwolone jest przedłużanie gwarancji za wystawienie oceny 5 z komentarzem za transakcję?

Client:59585158
#7 Wielbiciel#

jak w tytule. Regulamin długi jest może ktoś już coś przerabiał...

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:59585158 Dozwolone. Ponad 2 lata? Bo na 2 lata masz rękojmię..

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

@pinsplash skąd wiesz, że ma?

 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@pinsplash tu jest mowa o gwarancji

mogę sobie napisać w regulaminie że daję o 3 miesiące dłuższą gwarancję

za 5 gwiazdek i pozytywa

a gwarancja może być krótsza niż rękojmia

a że Kupujący tego nie rozróżniają to tylko świadczy o nich

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:59585158 Dozwolone, tylko dlaczego za komentarz?

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Zwykle to dodatkowo kosztuje jakąś kwotę a tu tylko komentarz ,to chyba tanio.

oznacz moderatorów

markam43
#13 Ambasador#

@Client:59585158 W mojej ocenie to próba przekupstwa stosowana przez nieuczciwego sprzedawcę.

oznacz moderatorów

Client:59585158
#7 Wielbiciel#

Też mi się tak wydaje. W końcu nie po to są oceny żeby nimi handlować ale ciekawi mnie czy ew. donos przyniósłby jakiś skutek stąd pytanie.

 

Jednak klient chciałby wiedzieć który sprzedawca jest najlepszy a nie który oferuje najwięcej za pozytyw...

oznacz moderatorów

markam43
#13 Ambasador#

@Client:59585158 Niestety Allegro nie widzi problemu w przypadku tego rodzaju nadużyć. Zarówno serwisowi jak i sprzedawcom zależy na pozytywnych ocenach, dlatego po zadaniu pytania przez formularz o prezenty oferowane za komentarz odpowiedziano mi, że jest to dozwolone. Moim zdaniem to nieetyczne.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Jeśli sprzedawca ma" kiepski towar "i w ten sposób chce się uchronić przed sprawiedliwym osądem kupujących to mu to może nic nie dać ,ty zgadzasz się na wydłużenie gwarancji a jak będziesz niezadowolony z zakupionej rzeczy możesz poprosić o usunięcie pozytywnej opinii i wystawienie innej stosownej a gwarancja wydłużona ci powinna zostać.

oznacz moderatorów

Client:59585158
#7 Wielbiciel#

Tylko tu nie chodzi o gwarancję tylko o zasady po prostu. Wiem że Polak przekupny jest i wystarczy coś za darmo dać żeby wszelkie moralne rozterki u niego uciszyć ale niektórzy patrzą na takie rzeczy i zastanawiają się czy to moralne.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:59585158  Biznes to różne "kruczki" w granicach prawa.

oznacz moderatorów