anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ja potrzebuję pomocy od allegro ?

hallucinogen2
#8 Zapaleniec#

Witam. Nie otrzymałem przedmiotu aukcji na allegro lokalnie, otworzyłem dyskusje, sprzedający nie odpowiedział, Allegro włączyło się do dyskusji. Otrzymałem powiadomienie od Allegro. W temacie powiadomienia jest napisane:  Dyskusja - "mój nick z Allegro", czy potrzebujesz pomocy Allegro? Chcę otrzymać zwrot w ramach Allegro protect jednak nie wiem czy czekać i jakoś samo się to potoczy. Nie chcę też zaniżyć sobie, jakości mojej sprzedaży.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

@hallucinogen2 to w dyskusji poproś allegro o pomoc. Powinien być specjalny przycisk. jak nic nie będziesz robić to po 30 dniach zamkną dyskusję.

oznacz moderatorów

hallucinogen2
#8 Zapaleniec#

Chciałbym odzyskać pieniądze od allegro. Mam 3 opcje: 1 czekać 30 dni, 2 POPROŚ O POMOC ALLEGRO, 3 ZAKOŃCZ DYSKUSJĘ. Czy jeżeli odczekam te 30 dni będę mógł złożyć do allegro jakiś wniosek o zwrot? Sprzedający kompletnie milczy.

help or finish.png

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@hallucinogen2Kliknij "Poproś o pomoc Allegro" i w dyskusji poproś o udostępnienie wniosku Allegro Protect. Pracownik Allegro sprawdzi, czy ma taką możliwość i jeśli będzie mógł, to Ci pomoże w tej sprawie. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@hallucinogen2 Wniosek wg regulaminu pojawia się po 14dniach a jak nie otrzymasz towaru to po 7dniach, zawsze należy po 14dniach dniach dyskusję odznaczyć jako nierozwiązaną, a tu należy poprosić Allegro o pomoc jak nie odpowiada.

oznacz moderatorów