anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jak usunę ofertę w licytacji, to kupujący będzie mógł zalicytować ponownie?

martita-77
#7 Wielbiciel#

Kupujący Clientxxxxxxx nie odebrał przesyłki i nie odpowiada na maile.
Obecnie na innej mojej aukcji licytuje klient o podobnym nicku, tylko cyferki inne. Obaj utworzyli konto na Allegro trzy miesiące temu. Mam podejrzenie, że te konta są powiązane i chodzi o uniemożliwienie sprzedaży. Czy ew. Allegro może mi podać info, czy te konta maja ze sobą coś wspólnego? Nie chciałbym stracić klienta, ale także możliwości sprzedaży. A jak usunę ofertę, to klient będzie mógł zalicytować ponownie w tej aukcji?

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@martita-77  w licytacji w której ktoś już złożył ofertę ot tak sobie nie możesz zakończyć. Mogą to być konta powiązane ze sobą ale nie muszą. W ofertach udostępniaj tylko formy z płatnością z góry bez pobrań ani odbiorów osobistych za pobraniem.

Jeżeli ktoś kupuje i nie płaci zgłoś to Allegro przez ten formularz

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@martita-77 Cześć. Spora część użytkowników ma loginy "Client:123456789", ponieważ jest to automatycznie nadawana nazwa podczas tworzenia konta. Taki login można później zmienić w zakładce Dane konta, jednak nie wszyscy to robią.  

Podaj mi proszę namiary na oferty, o których mówisz. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

martita-77
#7 Wielbiciel#

Oferta zakończona 11760366320

Oferta aktualna 11792947687

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@martita-77 Te konta nie są ze sobą w żaden sposób powiązane. 

Pamiętaj również, że jeśli zakończysz licytację przed czasem (a są w niej już oferty kupna), to zwycięzcą licytacji będzie osoba, która zalicytowała w danym momencie najwyższą kwotę. Nie możesz już usunąć licytacji. 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

martita-77
#7 Wielbiciel#

Dziękuję Olu. Dobrze, że jesteś. Buziaczek.

oznacz moderatorów

martita-77
#7 Wielbiciel#

Źle się wyraziłam. Klient nie zapłacił i brak kontaktu. Nie chcę zamykać całej aukcji tylko ew. pojedyńczą ofertę.

oznacz moderatorów