anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jeśli sprzedaję coś na Allegro to potrzebna jest weryfikacja bankowa?

andrzej25253
#8 Zapaleniec#

Witam jak sprzedaje coś na Allegro jest potrzebna weryfikacja  bankowa  jeśli kurier ma pieniądze dać przy odbiorze 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@andrzej25253 napisz coś więcej ?  kurier ma dać pieniądze ? niema potrzeby weryfikować zakupu bankiem, ale jak chcesz wypłacić kasę z allegro finanse to trzeba zweryfikować przelewem, tak samo jak wysyłasz za pobraniem to kasa wróci na konto też nie trzeba weryfikować 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

andrzej25253
#8 Zapaleniec#

Przyszedł mi emeil z DPD  że mam odebrać środki na konto  ale pierw muszę się zweryfikować i wpłacić na konto 1100 zł  a dogadałem się że pieniądze ma przywieść kurier  za sprzedana rzecz 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Coś nie tak jak piszesz żeby wypłacić środki musisz najpierw wpłacić 1100zł?🤔

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@andrzej25253 no to żeś kolego padł ofiarą oszustwa 😞   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  podaj numer zamówienia to sprawdzą, w żadnym przypadku nie przelewaj kasy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@andrzej25253 A nie powinno byc 1,01 zł. Jeżeli tak jak napisałeś podali Ci 1100 zł, to jest to próba oszustwa. Na jakie konto kazali Ci wpłacić 1100 zł ?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@andrzej25253 Prześlij mi proszę zdjęcie lub zrzut tej wiadomości z widocznym adresem nawdawcy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów