anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jest sens wystawiania tanich produktów przy prowizji od kosztów wysyłki?

AG_MEDIATOR
#8 Zapaleniec#

ALLEGRO liczy sobie prowizje od kosztów wysyłki. Widzę pozycje np. za 1,- zł znaczek pocztowy + list polecony 6,- zł Czyli razem = 7,- zł 

Jaki jest sens sprzedaży za 1,- zł gdzie prowizja ALLEGRO wyniesie np. 6% od 7,- zł  czyli prawie połowa zysku zabiera ALLEGRO , a może i więcej . Sprzedawałem tego sporo i chciałem wrócić do tego zajecia , ale nie widzę sensu i dziwię się, że inni mają takie AUKCJE powystawiane

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Sprzedaż tanich przedmiotów jest tu teraz kompletnie nieopłacalna .Jedyna szansa to robić większe zestawy aby ograniczyć straty albo zmienić asortyment na droższe przedmioty .

oznacz moderatorów

AG_MEDIATOR
#8 Zapaleniec#

Tak przemyślałem  ... Można też przerzucić zwiększone koszty na kupującego - np. zwiększając koszty wysyłki o prowizje ALLEGRO...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@AG_MEDIATOR Już dosyć dawno wprowadzono prowizję od kosztów wysyłki. Od tego czasu sprzedaż pojedynczych tanich przedmiotów stała się nieopłacalna. Allegro w tej sytuacji zaleca wystawianie zestawów, kompletów, zamiast pojedynczych sztuk.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Takie tanie rzeczy, pojedynczo opłaca się sprzedawać jedynie na allegro lokalnie.

oznacz moderatorów