anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jeszcze ktoś ma tak dziwnie z ilością wyświetleń?

zuzia0132
#7 Wielbiciel#

Od jakiegoś czasu wyświetlenia pokazują się jakoś dziwnie nie mówię tu o ilości bo to już koszmar.Jestem małym sprzedawcom 160 ofert,ale przez całą dobę brak jakiejkolwiek wizyty  ,choć się zdarzy że ktoś doda do ulubionych.Po upływie doby pojawia się jakieś 3 wizyty na te 160 ofert.Ciekawa jestem czy wszyscy tak mają,a już nie mam chęci łączyć się z konsultantami i robić jakieś zrzuty z ekranu bo nie umie tego robić nie jestem młodą osobą.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Żeby coś dodać do obserwowanych nie trzeba klikać i oglądać produktu a to że ostatnio mało osób zagląda na aukcje to już norma po ostatnich zmianach na portalu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ładne rzeczy masz.👍

oznacz moderatorów

zuzia0132
#7 Wielbiciel#

Dziękuję ale co z tego jak sprzedaż praktycznie zerowa.Jeszcze takiej nie było a jestem tu już pare ładnych lat.A do tego jak wynika z ilości wyświetleń o ile ta ilość jest prawdziwa to też zero zainteresowania.Chociaż dziś cud ktoś kupił mu produkt nowo wystawiony nawet nie wchodząc  i patrząc na wymiary tylko na podstawie zdjęć ze strony głównej.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

😍

oznacz moderatorów

zuzia0132
#7 Wielbiciel#

Chciałam się dowiedzieć bo nadal nie wiem czy też tak macie że przedmiot nowo wystawiony przez 4 dnia nie ma nawet jednego wyświetlenia.Mi się wydaje to mało prawdopodobne ?

 

oznacz moderatorów

AYA-PL
#9 Pomysłodawca#

Podzielam Pani spostrzeżenia. Liczba wyświetleń z 2000 spadła do 200. Sprzedaż leży. Ktoś pisał w innym wątku, że w statystykach wyświetleń allegro zmieniło mu liczbę wyświetleń (!) Ktoś ma pomysł dlaczego tak się dzieje? Może chodzi o brak udziału w rynkach zagranicznych? A może spadek sprzedaży i wyświetleń zbiega się w czasie z wprowadzeniem widoku dla firm i konsumentów?

oznacz moderatorów

Livek
#9 Pomysłodawca#

to działania allegro od jakiegoś czasu zerują liczniki chcą wykurzyć utrudniają kombinują jak komuniści,  wysyłają na email zmiany i zmiany , człowiek nie ma czasu tego studiować To zaraz zamieni się  w jak  szkolenie pilotów  rakiety kosmicznej by cokolwiek coś wystawić na sprzedaż używane i wymagany kod  gtin  ean . Byłem na tym jarmarku 14 lat Wyrzucili zablokowali sprzedaż  bo payu chciało wydębić dane wrażliwe  nie chciałem by się walały po sieci Na pytanie halo allegro  są opcje pobranie, odbiór osobisty gotówka dlaczego blokujecie sprzedaż  nie odpowiadają    Mam prawo korzystać z gotówki jeszcze  nie  zabronione .  głucha cisza 

oznacz moderatorów