anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

CZY KTOŚ MA TEZ PROBLEM Z WYSTAWIANIEM OFERT

ESSTILO
#7 Wielbiciel#

Nie moge zrozumiec zmian ktore wprowadza allegro i nie wiem czemu one maja słuzyc.Wystawiam oferty blisko 10 lat,ale to co sie dzieje teraz to juz przechodzi ludzkie pojecie.Nie moge wystawic oferty,dokładnie takiej samej,z takimi samymi parametrami,firmą,zdjeciami itd,bo jest to dokładnie ten sam produkt tylko w innym rozmiarze,bo ne można go połączyc z katalogiem.Co to w ogole ma byc? Najlepsze jest to ,ze na moje pytanie nikt z konsultantów nie potrafi mi odpowiedziec.Masakra,zamiast ulepszac,przyśpieeszac wystawianie,aby nie zajmowało duzoczasu,jest dokładnie na odwrót.Mało tego,oferty sa weryfikowane i teraz nie wiesz czy one beda aktywne,bo zapisuja sie w szkicu.Teraz trzeba pilnowac czy beda wystawione czy odrzucone,o czym allegro nie informuje.Sami musimy tego pilnowac.To co sie dzieje i jakie zmiany,na niekorzysc wprowadza allegro,juz nie miesci sie w głowie.Chyba czasuciekac z tej platformy...

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ESSTILO czy pojawia się jakiś komunikat? Prześlij proszę zrzuty ekranu z formularza wystawiania oferty z widocznym całym ekranem (wraz z adresem strony oraz paskiem z godziną i datą). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ESSTILO
#7 Wielbiciel#

juz konsultant allegro szuka przyczyny i zrzuty ekranu przesłałam na maila.Ale ten problem nawet oni nie umieli rozwiazac ,bo czekałam od czwartku i nic,zero odpowiedzi a problem jest nadal

oznacz moderatorów