anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś z was dorobił się na Allegro i co sprzedajecie?

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Początkująca pyta...

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Ziolko39
#21 Demiurg#

@CHECINIAKI "Garba na plecach od siedzenia przy biurku i okularów od wpatrywania się w ekran komputera". Nie bierz tego na poważnie. Pytanie trochę dziwne i watpię abyś dostała szczere odpowiedzi.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@CHECINIAKI ja się dorobiłem, stresu, nerwicy, i nie przespanych nocy oraz urlopu nie miałem od ponad 10 lat bo jak tu wejdziesz to jesteś na zawołanie 24h 😞 **piiip**zielasz jak chomik w kołowrotku i nie wiesz po co, a najlepiej zarabia na tym allegro 😄

A tak serio nikt Ci tu nie powie bo po co robić se konkurencje, znajdź towar z dobra marżą najlepiej jak by nikt go nie sprzedawał na allegro i działaj, licz, przeliczaj, wysyłaj i dbaj o klienta a się dorobisz ;D

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Kiedyś przed laty to tu się nawet fajnie zarabiało ,teraz by coś zarobić musisz się rozejrzeć za czymś co jest na topie i nie jest jeszcze bardzo rozklepane na portalu przez wielkie sklepy. Z dużymi w handlu na allegro masz małe szanse przebicia ,a wspomnianego garba ,ślepoty i wrzodów na żołądku ze stresu zapewne nie unikniesz.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@CHECINIAKI Z pewnością wielu profesjonalnych sprzedawców dorobiło się na Allegro, ale oni pracują, prowadzą firmy, zarządzają sprzedażą, ludźmi, a nie przesiadują na forach i pierniczą głupoty 🙂 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@xyz96 BRAWO !!! Odpowiedź godna mistrza niszczenia sprzedawców, nieprzesiadującego na forum AG !!! Nie odpowiadaj. Już posypałem głowę popiołem i założyłem pokutną szatę.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Niektórych nie trzeba niszczyć, oni sami się niszczą. Palcem nie wskażę. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Zaglądam na AG - jest. Zawsze i wszędzie - nawet nieproszona. Boję się otworzyć lodówkę.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@Ziolko39 
nieproszona
nieproszony

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

RajszewToCipy
#1 Nowicjusz#

Ta Allegro na Allegro Zarobiło 😁😁😁 

Moim Zdaniem To Jak Nie Siedzisz W Jakimś Temacie Co I Jak i Z Kad i Od Kogo to Się Dorobisz Garba

Najlepiej To Jak Ja To Mówię i Inni To Być Pośrednikiem .

oznacz moderatorów