anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktokolwiek otrzymał darmowe 10 wyróżnień za wypełnienie ankiety?

dawal50
#14 Krzewiciel#

21 stycznia otrzymałem ankietę do wypełnienia. Wypełniłem w ten sam dzień, nawet w ten sam dzień pytałem na czacie allegro czemu nie otrzymałem 10 wyróżnień. Odpowiedziano mi że ankieta jest do 24 stycznia i trzeba cierpliwości. Chciałem się upewnić czy dostanę i dostałem info że nie ma możliwości sprawdzenia, ale jak był na końcu komunikat to znaczy że odpowiedzi się zapisały. Oczywiście był komunikat na końcu. Mamy 28 stycznia a w centrum zniżek nie ma żadnego pakietu https://i.imgur.com/d2F5tyf.png

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ejczbi
#12 Orędownik#

A na co te wyróżnienia? Żeby zapłacić większą prowizję? 🙂

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@ejczbi też tak myślę, ale czasami wyróżniając można nawet włączając w to większą prowizję sprzedać coś z większym zyskiem niż gdyby nie była wyróżniona. Bo przecież nie mam zamiaru wyróżniać aukcji z taką samą ceną jak jej niepromowana bliźniacza siostra. Allegro nauczyło żeby nie kupować wyróżnień bo są za drogie, a jak się nie kupuje to są co jakiś czas za darmo. Tak sam z siebie bym nie kupił za 19zł na 10 dni, ale jak dają za darmo to można powiększyć cenę o co najmniej dodatkową prowizję od oferty wyróżnionej i jest jakaś tam szansa że będzie większy obrót.

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Mam informację, że pakiety zaczną się pojawiać jutro ok. południa 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@cloudcloud Dziękuję za info

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

nie ma sprawy 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@cloudcloud  Jak w grudniu i styczniu miałam darmowe wyróżnienia, to i rachunek dla Allegro był osiem razy wyższy niż normalnie. Za 19 złotych aukcji z jednym przedmiotem wyróżniać nie będę i rachunek za marzec będzie małym ułamkiem rachunku styczniowego 🙂 Tak więc widzisz cloudcloduniu, że chytry dwa razy traci 🙂 Ja przez to mniej nie zarobię, bo poszukałam sobie i mam innych odbiorców.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Woythaler
#8 Zapaleniec#

Dlaczego automatycznie kontynuowało mi nabijanie wyróżnień i naliczylo przez to opłatę?

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@WoythalerBo tak to jest skonstruowane, ale informacja o tym jest i powinieneś to wiedzieć.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Woythaler
#8 Zapaleniec#

Nie, zgoda musi być wyraźna.

oznacz moderatorów