anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktos wie ile czasu allegro kontakt ma na odpowiedz dlaczego zawiesili konto?

autoczesci24_eu
#8 Zapaleniec#

Czy ktos wie w jakim czasie ktos z allegro kontakt odpowiada na zawieszone konto , wyslalem zapytanie wczoraj okolo 17-18 gdziny i do dzisiaj zadnej odpowiedzi , wczesniej bylo to zdecydowanie szybciej

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

LEW433
#21 Demiurg#

A to różnie, musisz czekać.

oznacz moderatorów

autoczesci24_eu
#8 Zapaleniec#

 A czy nie ma jakiegos obowiazku hmmm tak jak w nasza strone np 24h ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma, odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@autoczesci24_eu Nie ma takiego terminu. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie. 

oznacz moderatorów

autoczesci24_eu
#8 Zapaleniec#

Dziekuje choc uwazam ,ze jest to troszke nie hallo 

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

autoczesci24 eu - czy wiesz z jakiego powodu allegro ci zablokowało konto. 

Być może zlamalas jakiś regulamin

oznacz moderatorów

autoczesci24_eu
#8 Zapaleniec#

Oczywsicie ze wiem i juz naprawilem blad ale dalej nie mam od nich zadnego kontaktu tak jak kolega ponizej napisal , powinni miec tez 24 H na odpowiedz 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@autoczesci24_eu Rozumiem, że się niecierpliwisz, ale z tego co widzę, przesłałeś już do nas kilka, oddzielnych zgłoszeń w tej samej sprawie, dlatego poczekaj proszę cierpliwie. Na pewno otrzymasz od nas odpowiedź, ale na wszystkie wiadomości odpowiadamy w kolejności ich napływania, nawet jeśli zgłoszenia napływają do nas kilkukrotnie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

autoczesci24_eu
#8 Zapaleniec#

Kolo sie zamyka, dalej brak odpowiedzi a znowu jesli nie zaaktualizuje stanow i cen to trace albo bedzie kupa negatywow. Wiem i rozumiem ze popelnilem blad , ale nikomu nie sluzy taka sytuacja, potem ktos z dzialu napisze mi , ze a jeszcze prosze zaltwic to i znowu trzy dni absurd!

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@autoczesci24_eu Konto zostało już odblokowane. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

autoczesci24_eu
#8 Zapaleniec#

Dzien Dobry znowu trafila mi sie blokada , czy moze mi Pani odpowiedziec gdzie jest zapis w regulaminie na temat czasu odpowiedzi przez allegro kontakt ? Ciekawy jestem czy taki zapis istnieje . 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@autoczesci24_eu Cześć. Nie ma takiego zapisu - pracownicy Allegro odpowiadają na wszystkie wiadomości zgodnie z kolejnością ich napływania. Jeśli wiadomości w kolejce jest sporo, odpowiedź może zająć nieco dłużej - ale z pewnością ją otrzymasz. 🙂 Poprosiłam już o szybsze rozpatrzenie Twojej sprawy. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

autoczesci24_eu
#8 Zapaleniec#

Bardzo Dziekuje ale uwazam ze jest to nie hallo , nie powinno tak byc  , jest to w tym przypadku polityka silniejszego . Jurek

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Najuczciwiej by było jakby odpowiadali tak szybko jak wymagają od innych ale jak widać regulamin jest dla użytkowników a dla nich czas jest nieokreślony a decyzja czy odblokują czy nie też czasem jest niezrozumiała.

oznacz moderatorów

Client:105479239
#7 Wielbiciel#

A w weekend tez pracują by odpisać na wiadomości bo od wczoraj czekam i nic

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Dział bezpieczeństwa z tego co się ostatnio dowiedziałem od doradcy pracuje 7 dni w tygodniu, również w weekendy pracuje. 

Też ostatnio miałem do czynienia z niechcianym i przez nikogo nielubianym działem bezpieczeństwa 

oznacz moderatorów

MULTI-FARM
#8 Zapaleniec#

Też chciałbym żeby mi ktoś z działu bezpieczeństwa odpisał na e-mail. Ile należy cierpliwie czekać?

oznacz moderatorów