anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mam zwrócić środki kupującemu

Precious79
#9 Pomysłodawca#

Proszę o poradę.... sprzedaję jako firma personalizowane wydruki (tylko na zamówienie) z terminem przydatności 3 miesiące. Kupujący zgłosił zwrot i odesłał mi 2 strony wydruków (ze smartem były) wybierając powód zwrotu "inna wada bądź niezgodność z umową" i w opisie kupujący pisze, że dostał paczkę po deklarowanym terminie dostarczenia i teraz produkt jest mu po prostu zbędny. Ja w aukcji na allegro mam zaznaczony "brak zwrotu" ze względów higienicznych (są to wydruki jadalne na torty) i ze względu, że wydruki są personalizowane.  Dodatkowo wystawiłam fakturę na towar. Wszystko do mnie wróciło z powrotem. I teraz... najchętniej bym zwrotu nie przyjęła i poradziła klientce składać reklamację do InPostu, bo ja wysłałam towar zgodnie z deklaracją a to, że nie dotarł w terminie to już nie moja wina. Ale....zawsze w takich przypadkach dla pewności wolę najpierw zapytać tutaj, na forum, żeby czasami nie było, że nie mam racji.... Jak to jest z tymi zwrotami ( z brakiem zwrotu) ? Czy muszę oddać kasę? Przypomnę, że towar był wzięty na Fakturę....proszę o poradę czy mogę nie przyjąć zwrotu (tzn. odmówić zwrotu środków, bo fizycznie zwrot już do mnie wrócił)

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0