anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę sprawdzić w których ofertach nie mam powiązania z katalogiem produktów?

feederekcompl
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie, chciałbym uzupełnić kody ean we wszystkich swoich aukcjach , jako że jest ich ponad 2000 to ciężko szukać tego strona po stronie. Czy jest możliwość jakoś wyodrębnić aukcje które nie mają kodów ean? bo nic takiego w filtrach nie mogę znaleźć.

 

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@feederekcompl tak, jest taka możliwość 🙂 Wejdź proszę w tą zakładkę, skorzystaj z filtra “połączenie z produktem” i wybierz proszę "niepołączone".
Następnie 
kliknij proszę [Akcje], a następnie [Edytuj]. W sekcji "Parametry produktu" kliknij w link [Wybierz produkt]. Przeniesiemy cię do wyszukiwarki, dzięki której znajdziesz produkt odpowiadający przedmiotowi z twojej oferty. Gdy znajdziesz propozycję, która posiada takie same parametry co twój przedmiot, dodaj ją do swojej oferty, a następnie zapisz swoje zmiany.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

feederekcompl
#7 Wielbiciel#

Rozwiązuje to tylko problem z produktami które nie są połączone z katalogiem , natomiast mi chodzi o wyszukanie wszystkich produktów które nie mają uzupełnionego kodu EAN, da się wysegregować moje oferty w których nie ma dodanego kodu ean?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

feederekcompl
#7 Wielbiciel#

w uzupelnij parametry nic nie mam.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@feederekcompl a czy nie chcesz uzupełnić kodów EAN właśnie po to, aby połączyć oferty z katalogiem produktów? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

feederekcompl
#7 Wielbiciel#

Kody EAN muszę uzupełnić we wszystkich produktach bo tego wymaga comarch erp program dzięki któremu same będą mi się aktualizować stany na aukcjach , ceny , wznawiane aukcje, zamykane aukcje tylko to wszystko bazuje na kodach EAN, innymi słowy jeśli produkt nie ma kodu EAN na allegro to nie będzie synchronizował się z Comarchem. Dlatego też chciałbym "masowo" wyszukać produkty które nie mają kodów EAN.

oznacz moderatorów