anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy muszę aktywować Przelewy24, jeśli mam aktywne PayU?

PHONES_SALONY_PL
#7 Wielbiciel#

Czy muszę na koncie firmowym mieć aktywne wypłaty P24 jeśli mam aktywne payu ? i to samo pytanie do konta prywatnego.

pyt. 2 Dlaczego jeśli nie mam aktywowanego P24 a mam aktywne payu, wpłaty od kupujących wpadają na P24?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Należy mieć aktywne to i to. Ty nie masz wpływu jakim operatorem płatności pójdzie płatność od kupującego. Oczywiście nie musisz robić od razu obu, ale warto.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PHONES_SALONY_PL Cześć. Nie ma konieczności aktywacji P24, jednak jest to zalecane.  

To od Kupującego zależy z usług którego Operatora skorzysta. 

ko_alka_0-1663873583933.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

PHONES_SALONY_PL
#7 Wielbiciel#

No tak. Ale dlaczego przy zakupie w moich ogłoszeniach kupującemu pokazuje się opcja P24 jak ja mam tylko Payu?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie czytasz, jedno i drugie nie mają nic ze sobą wspólnego. Nie pokazuje się jemu co ty masz tylko on sobie wybiera jak chce.

oznacz moderatorów

PHONES_SALONY_PL
#7 Wielbiciel#

Nie czytasz i maja wspólny bezsens. Masz konto w payu na które kupujący powinien wpłacić  Ci pieniądze bo z tego konta korzystasz i nie chcesz mieć innego bo nie jest to obowiązkiem  i masz wybór ......a kupujący wybiera coś czego Ty nie masz i nie wybrałeś(po raz drugi napiszę, że masz wybór) nie możesz wypłacić swoich pieniędzy bo nie masz tam dostępu. Ja nie mam P24 i nie chcę mieć ale ta sytuacja wymusza na mnie żeby aktywować...choć  chcę mieć tylko payu

oznacz moderatorów