anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy od 24 sierpnia będzie filtr w ofertach żeby sprawdzić gdzie nie ma EAN w ofertach?

Paak_Sport
#10 Popularyzator#

Skoro w wybranych kategoriach ma być obowiązkowy EAN jak rozumiem od 24 sierpnia w zakładce "uzupełnij parametry" pojawi się jak zawsze lista ofert, gdzie tego EAN nie ma i będzie można go uzupełnić z listy do wielu ofert?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

pinsplash
#21 Demiurg#

@jacek_kulakowski @cloudcloud No proszę i kolejna mająca sens sugestia 🙂

Spójrzcie na ostatnie dni, pytań o EAN jest bardzo dużo. Ten jeden panel zapytaj eksperta NIE był wystarczajacy. Tak naprawdę powinien być taki cotygodniowy panel z zebranymi pytaniami, LUB @jacek_kulakowski powinien na pytania o EAN odpowiadać na bieżąco na Allegro Gadane.🤣

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ @cloudcloud - czy Wy nie lubicie Jacka K ? smile bo jego nick jest nieaktywny po @ ( patrz post wyżej) ?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Paak_Sport EAN będzie obowiązkowy , ale to nie znaczy ,że oferty będą zakańczane .

Nie będzie możliwości ich edytowania i wznawiania , a podczas wykonywania tych operacji wyskoczy obowiązek uzupełnienia EAN .

oznacz moderatorów

Paak_Evolution
#8 Zapaleniec#

@pinsplash Ja już nie mam słów i siły żeby komentować te "udogodnienia". Za dużo w zbyt krótkim czasie, wiele skomplikowanych kwestii jest nie wyjaśnionych do końca w oficjalnych komunikatach w dziale Aktualności. Zamiast zajmować się tym, co jest sednem, czyli wystawianiem aukcji coraz więcej czasu przeznacza się na wszelkie pierdoły, które allegro sobie wymyśla. Oczywiście wszystko po to, żeby wyciąć małych i średnich sprzedawców.

oznacz moderatorów

Paak_Evolution
#8 Zapaleniec#

Żeby było jaśniej daje fotkę z zapytaniem czy to się pojawi tutaj.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Fotka nie widoczna , ale mniemam ,że wiem o co Ci chodzi . 

Jeśli będziesz modyfikował ofertę , cokolwiec cena , ilość itp przy kliknięciu zapisz system wywali ,, parametr EAN obowiązkowy ,, i po jego uzupelnieniu ofertę zapiszesz .

oznacz moderatorów

Paak_Evolution
#8 Zapaleniec#

@mdrogeria ja widzę fotkę.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Paak_Evolution No, dopóki któryś moderator jej nie zaakceptuje, to widzisz ją tylko Ty. Następnym razem, gdy dodasz fotkę, wejdź sobie na to forum bez logowania i sprawdź, czy też ją widzisz😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Paak_Evolution Tak, w dniu uobowiązkowienia, czyli 24 sierpnia, udostępnimy parametry EAN  do grupowego uzupełnienia w zakładce "Uzupełnij parametry". 

@pinsplash Bardzo lubimy Jacka, a jego wiedza dotycząca kodów EAN i produktyzacji jest bezcenna, dlatego bardzo dziękuję Ci za te pomysły. Działam już  zarówno w temacie kolejnych sesji AMA dla Was, jak i aktywności jego profilu, bo rzeczywiście nie podświetla się tutaj poprawnie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

m_kupidura
#7 Wielbiciel#

oznacz moderatorów

simoon003
#9 Pomysłodawca#

@m_kupidura

Magister to nie tytuł naukowy, art. 2 ust. 1 ustawy o stopniach naukowych i tytule naukowym oraz o stopniach i tytule w zakresie sztuki - polecam zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat, w jakim się wypowiada przed podjęciem takiej decyzji. 

oznacz moderatorów

szuwarek_25
#10 Popularyzator#

@ - Po raz kolejny pytanie o przedmioty które fabrycznie NIE POSIADAJA EAN. W sobie kpicie? W ofercie mam kilka tysięcy takich przedmiotów i nie zamierzam płacić za przeznanie kodu kreskowego żadnej organizacji tylko po to, aby spełnić wasze widzimisię, zwłaszcza że posiadam po 1 sztuce danego towaru.

Czy ktoś w Allgro myśli i wsłuchuje się w głos sprzedawców, z których prowizji się pasiecie?

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@szuwarek_25 Tak, dlatego przekażę Twoją opinię do zespołu zajmującego się tą kwestią. Jeśli nie zdecydujesz się na nadanie kodów produktom, które sprzedajesz, możesz wystawiać swoje oferty na Allegro Lokalnie. Tam wymogi dot. kodów EAN nie obowiązują. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

szuwarek_25
#10 Popularyzator#

@ w takim razie proszę o wskazanie kreatora, którym mógłbym wyeksportować takie aukcje do allegro lokalnie. Przypomnę, że w moim przypadku chodzi o kilka tysięcy aukcji, w których przedmioty nie posiadają EAN, nie zamierzam robić tego ręcznie, zwłaszcza że zagwarantowaliście mi zajęcie na kilka tygodni bezsensownych edycji innych tysięcy aukcji, które EAN akurat posiadają.

Najpierw był nakaz usuwania znaku wodnego z miniaturek - który to sam znak wodny nanosiliście, potem białe tło w miniaturkach (którego obecnie nikt nie przestrzega), następnie konieczność powtórki nazwy akcji w kolejne, nowe pola "wykonawca" "tytuł" teraz facynująco niedorobiony pomysł z ean.

Czy można kupić na allegro drugie życie żeby czasowo sprostać waszym wymysłom? Co będzie za miesiąc? A za dwa? Kolejne genialne zmiany tudzież bezsensowne co czasochłonno-mega-irytujące?

Może zabierzecie się za to co kuleje - sprzedaż podróbek, brak reakcji na zgłoszenia, wystawianie aukcji bez wiecznych komunikatów błędów, możliwość seryjnego wystawiania zakończonych aukcji (nie wznawianie) itd itp??

oznacz moderatorów