anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy posiadając licencję TecDoc w swoim sklepie internetowym mogę też użyć tych zdjęć na Allegro?

slaKow91
#7 Wielbiciel#

Dzień Dobry,
W bazie TecDoc są dostępne zdjęcia produktów. Czy to oznacza, że mogę z nich korzystać na Allegro w swoich ofertach czy należy dostać zgodę na ich wykorzystanie? Czy można takie zdjęcia w jakiś sposób pobrać poprzez Allegro?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@slaKow91 

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykorzystaniem danych katalogowych TecDoc w swoim sklepie internetowym lub elektronicznym katalogu części prosimy o kontakt pod nr tel. 94 348 80 01.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

vakko
#7 Wielbiciel#

Czyli posiadając licencję TecDoc w swoim sklepie internetowym mogę też użyć tych zdjęć na Allegro?

oznacz moderatorów

zibiautoczesci
#7 Wielbiciel#

jestem zainteresowany prosze o szczegóły

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@zibiautoczesci @vakko według mnie : nie. Jeżeli podpinasz swoje produkty przy pomocy "produktyzacji" to jednocześnie wyrażasz zgodę na używanie ich przez Allegro oraz innych uzytkowników. A według mnie TecDoc na to nie zezwala.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@zibiautoczesci a w regulaminie czy licencji którą kupiliście nie ma informacji o zasadach wykorzystania programu ? 

Zawsze może zasięgnąć informacji:

Tel.: 94 348 8015
e-mail: info@tecdoc.com.pl
________
Κώστας
oznacz moderatorów

zibiautoczesci
#7 Wielbiciel#

Nie mam licencji chciałbym wiedzieć jakie to są koszta i korzyści mógłbyś odpowiedzieć jak to wygląda? 

oznacz moderatorów