anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedawca może nie wysłać towaru po zakupie.

karpinsky2
#8 Zapaleniec#

Witam,

Wystawiłem przedmiot na zwykłym allegro, zadzwonił do mnie kupujący chwilę po tym czy aktualne i że jeśli jest aktualne to on zaraz po ten przedmiot przyjedzie. 
Tak też się stało, sprzedałem przedmiot dosłownie w chwilę. Do komputera wróciłem po 30 minutach dopiero żeby zamknąć ogłoszenie i widzę wiadomość że ogłoszenie jest zamknięte, właśnie sprzedałem przedmiot za pobraniem pieniężnym, kupujący do mnie pisze żebym wysyłał. 

Napisałem wiadomość że zostało wcześniej sprzedane, kupujący tego nie przyjmuje do wiadomości. Co zrobić w takim wypadku. Przedmiot został sprzedany za kilkadziesiąt złotych...

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam, 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

FenomenoVero
#11 Animator#

Przecież nie masz już przedmiotu to mu nie wyślesz chodź byś chciał. Jedyne co możesz go przeprosić i tyle, jak jest normalny zrozumie jeśli to jakiś problematyczny człowiek to go olej szkoda życia i nerwów żeby się kłócić. 

oznacz moderatorów

karpinsky2
#8 Zapaleniec#

Tak też napisałem że został sprzedany chwilę wcześniej poza allegro i że nie zdążyłem zamknąć ogłoszenia. 
A kupujący kliknął kup teraz z przesyłką za pobraniem i pisze mi w odpowiedzi że czeka na paczkę xD

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nic, masz środki na koncie Allegro to mu je zwróć. Niestety komentarz może wpaść! Było od razu zdjąć ogłoszenie.

oznacz moderatorów

karpinsky2
#8 Zapaleniec#

nic nie płacił

wybrał wysyłkę za pobraniem

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Więc nie wyślesz, kupujący może "teoretycznie" pójść do sądu.😎

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@LEW433 za co ma zwrócić jak paczka za pobraniem?

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Czy adres kupującego nie jest przypadkiem gdzieś z Twojej okolicy?

oznacz moderatorów

karpinsky2
#8 Zapaleniec#

Totalnie nie.

 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Widocznie wystawiłeś poszukiwany przedmiot. A już myślałam ze Twój uprzykrzacz życia i odbiorca osobisty to jedna i ta sama osoba 🙂

oznacz moderatorów