anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy takie rozwiązanie jest zgodne z regulaminem?

mazurkur439
#12 Orędownik#

mazurkur439_0-1665540336250.png

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na pewno zgodne z logiką ,której brakuje w zapisach regulaminu na temat łączenia i podpinania produktów w katalogu.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@mazurkur439 A co ci przeszkadza? Pisze prawdę, chce aby klienci byli dobrze poinformowani, co katalog allegro skutecznie uniemozliwia.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Niby racja, ale ja chcę swoje oferty mieć w porządku i poświęciłem na to z godzinę, sam nie wiem jakim cudem w końcu edycja mi się udała. Niby klikałem wciąż to samo, aż nagle, buch prawidłowy kod dał się podpiąć. Na początku łączyło dwa, stary i nowy, no to się pojawiał komunikat, że nie może być dwóch i znów wpisywać od początku... Ja nawet we wszelkich bazach danych sprawdzałem ten zły, w sumie sprytnie wymyślony, nie reprezentował żadnego państwa. Tylko, że taki nie istnieje, to nie EAN. Tu każdy kod coś oznacza. Ale to tylko jeden taki przykład, sam się wielokrotnie podpinałem pod wymyślony. Taki wymóg Allegro. I za 10 lat nie ogarną prawidłowego określania kodów. Zresztą to się ciągnie jeszcze sprzed produktyzacji. Ale nikomu na tym nie zależy, więc lepiej nie ruszać. 

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Jedno mnie tylko ciekawi po co wymyślać ISBN, jak się ma jak wół wydrukowany na książce.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mazurkur439, to nie jest informacja o produkcie - nie może znaleźć się w treści oferty.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

To tylko tak, trochę żartuję, wprowadziłem tytuł poprawnie.

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Przepraszam, za zajmowanie czasu żartami.

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Tu wszyscy tak poważnie i z pretensjami, chciałem rozładować napięcie.

oznacz moderatorów