anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy to jest bezpodstawne usunięcie aukcji przez allegro?

MoneydropEU
#9 Pomysłodawca#

Cześć 🙂

Na allegro oferuję usługę, w ramach której uzupełniam wirtualne środki w grach (np. dolary itp).

Nagle moje oferty zostały usunięte z powodu " 


Na Allegro nie możesz oferować stałego lub czasowego dostępu do konta umożliwiającego obsługę i granie w gry komputerowe, gry na konsole lub gry mobilne lub inne usługi jak np. ich nabywanie, instalacja, przechowywanie, recenzowanie, śledzenie statystyk.

Sprzedaż dostępu do kont z grami dotyczy m.in. takich platform jak np. Steam, Epic Games Store, GOG, uPlay, Origin, PlayStation Network, Xbox Live.
"

Nadmienię tylko, że NIE SPRZEDAJĘ KONT ani dostępu do kont. Nie wymagam od kupujących podania danych do ich kont za pośrednictwem allegro czy też komentarza przy zamówieniu. Kontaktowałem się z konsultantami, ale jeden twierdzi, że punkt "Jakiekolwiek formy stałego lub czasowego dostępu lub korzystania z konta" wyczerpuje mój temat i oferty nie zostaną przywrócone.

Co na ten temat sądzicie? Zwykły uparty pracownik, który "nie lubi" takich praktyk czy też faktycznie ja czegoś nie dostrzegam i popełniam błąd logiczny i nie widzę powiązania?

Pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

xyz96
#21 Demiurg#

@MoneydropEU Takie oferty naruszają regulamin, dlatego zostały usunięte.

oznacz moderatorów

MoneydropEU
#9 Pomysłodawca#

W którym punkcie?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@MoneydropEU Po co mnie o to pytasz? Na forum nie załatwisz tej sprawy. Od decyzji o usunięciu ofert możesz się odwołać do pracownika Allegro na wyższym stanowisku tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt#subjectId=6be0e647-a9cf-417f-b70d-42623f4d428b On Ci poda odpowiednie punkty i wszystko wyjaśni.

oznacz moderatorów

MoneydropEU
#9 Pomysłodawca#

Chyba nie czytałeś treści posta. Nie chcę tego tutaj rozwiązywać a pytam was o zdanie. Skoro uważasz, że łamie to regulamin to który punkt?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@MoneydropEU Tu sobie znajdź odpowiedni punkt; https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/1

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

xyz96 jeżeli stwierdzasz ze  oferty naruszają regulamin powinnaś wskazać punkt albo nie odzywać się w temacie o którym  masz zero pojęcia.

oznacz moderatorów

MoneydropEU
#9 Pomysłodawca#

Okazało się, że miał rację " 
Wszelkiego rodzaju usługi lub funkcjonalności, które są oferowane lub realizowane za pośrednictwem konta lub zbioru zasobów, o których mowa w pkt. 42. powyżej;

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Proszę, aby TWA nie wywoływało mnie i nie wydawało mi poleceń, co, jak i o czym wolno  mi tu pisać. Rozmawiam tylko z autorami wątków.

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

xyz96 Rozwiązane jest bardzo proste, nie wypowiadaj bzdur ,nie będzie wywoływało i polecało😏 .

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Proszę ode mnie z dala.

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

xyz96  Proszę nie wprowadzać pytających w błąd.

oznacz moderatorów

PromykSB
#11 Animator#

Wypuścili bubla w regulaminie na pałę i sami nie wiedzą jak go interpretować.

Teraz próbują to szambo jakoś przełknąć z najmniejszymi kosztami.

Za kilka dni Ci odpowiedzą czy podstawnie czy bezpodstawnie. Na chwilę obecną to trawią:

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/czy-allegro-w%C5%82a%C5%9Bnie-zakaza%C5%82...

A ten supporcik zamiast konsultować to z przełożonymi i zgłaszania wątpliwości przełożonym - przekleja szablony bez czytania czy przemyślenia.

oznacz moderatorów

MoneydropEU
#9 Pomysłodawca#

Dzięki za podesłanie tego posta. Przeczytałem cały i powiem, że całkiem niezły kabaret się tu od-------a na tym allegro. Usuwanie aukcji bo ich partner ma taki kaprys, Usuwanie aukcji bo dostałem falę reportów od konkurencji bo miałem malutki błąd w opisie (+blokada oferty od administratora), Support przed którym trzeba się płaszczyć, aby rozwiązali problem. Prowizje po 2-4zł od sztuki, allegro ads z kosmicznym CPC, zwroty bezpodstawie naliczanej prowizji, nieskończona dyskusja ze sprzedającym i władza pod postacią negatywa. Kupujący może robić co chce, a sprzedający ma siedzieć cicho i grzecznie płacić kosmiczne prowizje. Za moment z konta leci ponad 1k i zapłaciłbym to bez większego narzekania gdyby nie usunęli mi tych aukcji, ale teraz gdy wiem że muszę dorzucić z własnej kieszeni bo inaczej będę miał komornika, to mnie krew zalewa

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@MoneydropEU "Na allegro oferuję usługę, w ramach której uzupełniam wirtualne środki w grach (np. dolary itp)." - chodzi tylko o wymianę na rynku wewnętrznym danej gry (coś jak sprzedaż skórek do CS: GO)?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

MoneydropEU
#9 Pomysłodawca#

Można by to tak nazwać

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@MoneydropEU Jeśli nie logujesz się na konta innych celem podexpienia im postaci, a dokonujesz jedynie wymian na rynku, to nie wiem co to ma wspólnego z zakazem wprowadzonym 4 stycznia. Jeśli już, to co najwyżej możesz łamać tylko regulamin danej gry, a nie allegro.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

MoneydropEU
#9 Pomysłodawca#

Loguję się na konto, lecz nie ma takiej informacji w ofercie. Nie wymagam tego od kupujących (podanie przez centrum wiadomości bądź w wiadomości dla sprzedającego). Więc? Pracownik jest bóstwem i wie na czym dokładnie polega taka czy inna metoda? 

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Czyli jest Pan takim jakby cinkciarzem?

oznacz moderatorów

PromykSB
#11 Animator#

https://allegro.pl/kategoria/tibia-zloto-82480?bmatch=dict201214-ctx-fd-cul-1-4-1218

Dotyczy innej gry, ale rodzaj produktu jest taki sam. Skoro ustalili do tego typu usług nawet oficjalnie kategorie - należy przyjąć, zę są w porządku.

oznacz moderatorów