anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy to jest oszustwo ??

Client:101429031
#7 Wielbiciel#

Przyszla mi dzisiaj widomosc że mój produkt został sprzedany a była to licytacja a na allegro ani na email nie przyszło mi nic a wszytko wygląda legitnie i wcześniej z tego konta allegro przychodziły mi SMS potwierdza w mejla itp a teraz że sprzedany produkt nie wiem czy to oszustwo czy nie 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

az1rael
#21 Demiurg#

Moze system jeszcze nie przetrawil jest niedziela wplata sie musi zaksiegowac to potwierdzenie przyjdzie mozliwe ze na razie ktos tylko wylicytowali nie oplacil bedzie kasa na koncie to bedzie wysylka

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101429031 pokaż nam proszę zdjęcie lub zrzut tej wiadomości. Podaj mi też proszę numer oferty, której dotyczy ta transakcja. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:101429031
#7 Wielbiciel#

nie wiem czemu nie mogę wysłać zdj 

oznacz moderatorów

Client:101429031
#7 Wielbiciel#

Ale opiszę jest osobą allegro we wcześniejszych wiadomościach przychodziły mi Twój kod SMS darmowe dostawy Smart monety itd 

A jak wchodzę w link nad którym jest napisane potwierdzenie sprzedaży produktu i jak klikam w link jest moja licytacja i na górze pisze dalej żeby odebrać środki i muszę się zalogować do banku wybrać mój bank i się zalogować robić to dostanę środki za kupno? I na dole pisze adres dostawy osoby który bodajże to zamówiła 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To oszustwo, uważaj.

oznacz moderatorów