anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy tutaj mamy zadawać pytania tylko pozytywne i reklamujace allegro?

Hardylegs
#11 Animator#

po co opisywać problem  jak jest coś i działania  allegro  i ich negatywne działania co do sprzedawców  j ak zaraz te wątki jakiś koń kasuje;))

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Hardylegs, wątki usuwamy, kiedy łamią regulamin społeczności.

Jeśli będziesz kontynuował obrażanie pracowników Allegro, bądź jakichkolwiek innych użytkowników - Twoje wypowiedzi będą usuwane.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Hardylegs
#11 Animator#

 a nie mówiłem mamy  tutaj sie pieknie slicznie   wypowiadać o allegro jak ich(pse..) praownikach mimo ich szczerej niechęci   do pomocy

oznacz moderatorów

Hardylegs
#11 Animator#

jak wytykasz bład jestes wyciszany lub wątek  kasowany---- brawo mistrzowie

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Hardylegs, nie - wystarczy nikogo nie obrażać i merytorycznie opisać swój problem. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Hardylegs
#11 Animator#

z wami nie da sie już  merytorycznie pisać  ani rozmawiać -jedynie przez telefon uda sie  trafić ale to nie zawsze na taką osobę da sie merytorycznie porozmawiać

oznacz moderatorów

Hardylegs
#11 Animator#

chcesz to wyjasnija mi prosze dlaczego wasz oszukancy regalumain zwłaszcza jesli chodzi o pobrania nakazuje nam błagać niemerytorycznych klientów o odstapienie od umowy nie zrealizownaego  zakupu , mam wam podraować 80 zł za niezrealiazoany transakacjie i błgac klienta o pisma ,smsy, i inne dowody a kupujacy ma je gdzies --- jak mam was inaczej opisać jak  zywcem nas okradacie merytorycznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Hardylegs Ale patrz na to, skąd Allegro ma wiedzieć czy transakcja się odbyła czy nie?

oznacz moderatorów

Hardylegs
#11 Animator#

no przecierz widza czy przesyłka nie wyszła a aja zostaje na lodzie mam płacic jak klient nie napisze jestem w  p   lecy   80 dyszek bo allegro nie wie  ja mam sie bujac z tematem--  juz wywaliłe dawno pobrania i  zapomniałem o jakis pojedynczych ofertach i pech  trafił że kupił jakiś klient co ma gdzies na odpowiedz bynajmniej jak narazie

oznacz moderatorów

Hardylegs
#11 Animator#

i trak lache kładzie wielu już na allegro i  z takim podejsciem   bedzie jeszcze lepiiej -zostane pewnie ze zostane zawsze tam sie cos sprzeda ale  trzeba juz gdzie indziej swoje siły naszczesie jest gdzie.Allegro chce być kopią ama...ona   --To pisze wam że wam nie wyjdzie-naciskacie aby wam towar przekazywac do pakowania przez flu..  inpstu, bedzieci dawac pewnie dawac lepszy allgorytm takim sprzedawcom zobaczym jak  ceny podkoczą, jak kazdy wie jak Działa Am...zon wie o cxym mówie-Wpolsce wam nie wyjdzie a wy sie kompromitujecie

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Hardylegs Pisz grzecznie to Ci nie usną, często nie zgadzam się z allegro wytykam błędy, czepiam się ale nigdy mi nie usunęli posta 🙂

Co do zwrotu prowizji, podaj mi podstawę prawną że allegro musi oddać kasę za wykonaną usługę za Twoją zgodą ??? znaleźli Ci kupca, ponieśli koszty serwerów, reklamy itp.

Rabat transakcyjny przyznają na zasadach z regulaminu https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/4#czesc-vii-procedura-przyznania-rabatu-transakcyjnego-w-zwia...

  1. W szczególnie uzasadnionych przypadkach, gdy Sprzedający zawarł umowę sprzedaży a Transakcja nie naruszała Regulaminu Allegro, Spółka może przyznać Sprzedającemu w bieżącym okresie rozliczeniowym rabat transakcyjny na świadczenie usług w ramach Allegro.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@mr_oma   A jednak tytuł mojego posta dotyczącego kategoryzacji został zmieniony. Dlaczego? Przecież nie łamał regulaminu. Nie był obraźliwy, nikogo z imienia i loginu nie obrażał, stwierdzał po prostu fakt, że nie wie lewica co czyni prawica, co jest dość trafnym określeniem na to co się dzieje w katalogach allegro.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska Wyjaśniłam Ci już tutaj, dlaczego zmieniliśmy tytuł Twojej wypowiedzi.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Hardylegs
#11 Animator#

kostas11 Allegro chyba tobie płaci  za bronienie tego chorego regulaminu. .Ty uważasz że mam zapłacić Allegro  80 zł za to że klient rezygnuje z przesyłki   i jak narazie nie ma chęci odpowiadać na meile ani odebrać telefonu ,Ja mam w ten sposó udowodnić  i wymusic odstapienie od umowy , klient ma to gdzies ja mam płacic prowizje od niezrealizowanej umowy , o jakiej reklamie ty bredzisz , wszystko raczej i tak robią za kase od sprzedawców a nie sa to małe sumy .I przyszło im jeszcze twozyc regulamin  tak abyś byś był piętaszkiem- kazdy inteligentny sprzedawca chyba rozumie co w tej chwili do czego dązy allegro , przejąc sprzedawców ich towary poprzez katalog produktów jak to zrobiła firma A....N , swoje wysyłki  , swoje magazyny a pote wynocha-----rozumiesz bocie;)

oznacz moderatorów