anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy u Was też jest plaga powielonych zamówień?

nikl
#14 Krzewiciel#

Nie ma dnia, żeby ktoś nie wyklikał kilku niechcianych zakupów. Jeden przedmiot kupuje, klika KupTeraz trzy razy. To jedna z najbardziej irytujących wad projektowych Allegro.

Tu pytanie do Allegro: Czy na prawdę nie potraficie skutecznie poinformować Kupującego, że dany przedmiot już kupił i kolejne klikanie KupTeraz spowoduje jedynie masę komplikacji?

I drugie pytanie do użytkowników: Czy wiecie jak zrobić skrypt, których natychmiast po zakupie wrzuca Kupującego na czarną listę i nie pozwoli mu kupić kolejnej sztuki? Tak wiem, jakie są skutki uboczne, ale chcę to mieć za wszelką cenę i raz na zawsze pozbyć się problemu namnażania niechcianych zakupów. Na Allegro nie można liczyć, że to naprawią.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Jest taki komunikat. Gdy próbujesz raz po raz kupować to samo, system informuje, że kupiłeś już ten przedmiot i pyta, czy chcesz kupić następny.

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Jeśli taki komunikat istnieje, to jest to czysta złośliwość kupujących, albo ich tępota. 

oznacz moderatorów

nikl
#14 Krzewiciel#

Był taki kawał o milicjantach i akwarium, że umysł o wyższej inteligencji panuje nad umysłem o niższej inteligencji. Puenta jest taka, że milicjant stoi przed akwarium i rusza paszczą jak ryba. W Allegro jest to samo. Ogon kręci psem. Kupujący o niskiej inteligencji bez trudu pokonują projektantów Allegro i robią z nimi co chcą. Nie tak to powinno wyglądać. Da się to zrobić skutecznie.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@nikl wystarczy zlikwidować przycisk „kup teraz”, zostawić tylko koszyk.

oznacz moderatorów

nikl
#14 Krzewiciel#

To jest nieskuteczne.

oznacz moderatorów