anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy wystawiając przez aplikacje allegro aukcje moge wystawic na zwyklym allegro nie lokalnie ?

Robo83
#1 Nowicjusz#

Jest jakas opcja wystawienia z aplikacji na zwykłym allegro ? Przez telefon znacznie prościej mi wystawiać niż z komputera ale wtedy sa tylko na allegro lokalnie a chcial bym moc o tym decydować czy jest jakaś opcja zmiany gdzie bedzie aukcja wystawiona ??

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@Robo83 Tu masz wypowiedź osoby z moderacji;

sprawdziłam to i w aplikacji nie wystawisz oferty na Allegro tylko na Allegro Lokalnie, ale jeżeli wejdziesz na Allegro przez przeglądarkę na telefonie, a później w Sprzedaż > Obsługa ofert > Wystaw przez formularz > tutaj pojawi się formularz wystawienia na Allegro Lokalnie, ale jeśli zjedziesz na sam dół to możesz kliknąć w "dotychczasowy formularz", wówczas przeniesiemy Cię do formularza wystawiania na Allegro.

   Monika
   Moderator
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Robo83 nie ma takiej opcji w aplikacji. We wrześniu aplikacja allegro sprzedaż zostanie zastąpiona aplikacją Allegro Lokalnie. Jeżeli chcesz wystawiać oferty na Allegro z telefonu to możesz to zrobić przez przeglądarkę logując się na Twoje konto w trybie incognito (inaczej przeniesie Cię do aplikacji). Następnie  w Moim Allegro wybrać sprzedaż > wystaw przedmiot. Zjechać na sam dól i kliknąć "dotychczasowy formularz". 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@la_nika "możesz to zrobić przez przeglądarkę logując się na Twoje konto w trybie incognito (inaczej przeniesie Cię do aplikacji)" - nieprawda. Wystarczy wejść w ustawienia telefonu, następnie w ustawienia aplikacji i wyłączyć w nich to i owo, a apka allegro nie będzie sama się odpalać np. po kliknięciu w link prowadzący do allegro.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere dzięki za podpowiedź! Mnie przenosiło automatycznie do aplikacji, dlatego używałam trybu incognito i ta metoda działa. Dobrze wiedzieć, że jest też inne rozwiązanie.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

outletAGA49
#1 Nowicjusz#

Chętnie poznam to i owo co trzeba wyłączyć

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Screenshot_2021-01-23 Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie.png

oznacz moderatorów