anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czas dostawy "Dostawa na jutro"

WorkStyle_pl
#9 Pomysłodawca#

Temat deklarowanej dostawy chyba był już poruszany na forum... Na moich aukcjach widnieje na zielono "dostawa na jutro" w ustawieniach dostawy mam np zaznaczone że kurier DPD odbiera przesyłki o 9 (bo tak przyjeżdża) Klienci widząc "dostawa na jutro" wybierają moje produkty a później chyba nie zwracają uwagi że DPD nie ma "na jutro". Sugeruję aby na aukcji była notatka typu "Dostawa na jutro" przy wyborze DHL lub taki kurier jaki odbiera od nas przesyłki w normalnych godzinach. W koszyku to już nikt na to nie zwraca uwagi...

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@WorkStyle_pl Gdy kupujący wejdzie w szczegóły metod dostawy w ofercie, to tam widzi informacje o przewidywanym czasie dostawy dla poszczególnych metod. 

w_kiwi_0-1706176036201.png

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

potwierdzam - super ,że sie świeci na zielono "dostawa jutro" ale w nawiasie powinno być dopisane - spedytor. Np. mam ustawione DPD wysyłka do 10:00 a Inpost 13:30 - po 10:01 powinno się pojawiać "dostawa jutro" ( przy wyborze Inpost ) 

To chyba nie jest cięzkie do wprowadzenia - a jak przedmówca pisze - Klienci potem nie czytają i mają pretensje iż pisało przecież ,że dostawa jutro ! Negatyw - a Allegro powie - ,że to subiektywna ocena i sie bujaj - pomimo ,że to nie nasza wina.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Butiktalulla @WorkStyle_pl Zachęcam was do zgłoszenia tego pomysłu tutaj🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Deco-rator
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pełne wypowiedzi, może Pani usuwać wątki i blokować użytkowników, którzy są Szanownej Pani niewygodni, ale ponieważ nauczony doświadczeniem , każdy wątek i zabrany głoś w danej dyskusji jest archiwizowany oczywistym jest że pełna treść mojego problemu i wszystkie odpowiedzi jakich udzielili inni użytkownicy został zapisany w postaci pliku.  Proszę mieć zatem w świadomości, że odpowiadanie nie na temat i wprowadzanie w odpowiedziach w błąd nie są przez Panią całkowicie usuwane. Miłego dnia.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Deco-rator Komentarz, który usunęłam, nie był dla mnie niewygodny, tylko mnie obrażał, co z resztą zrobiłeś wielokrotnie w swoim wątku. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów