anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy złamanie regulaminu wpływa na jakość sprzedaży?

gkcom
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie, jest to nowe konto firmowe na którym mam zamiar sprzedawać produkty. Jak wiadomo ciężko zacząć sprzedaż na początku, przede wszystkim bez Smart. 
Na początku roku zaczynałem sprzedaż na innym koncie firmowym, lecz niestety nie mogłem uzyskać pakietu powitalnego, a na tym bardzo mi zależało. Przyczyna była taka że konto kiedyś było już zarejestrowane ( z 6/7 lat temu). 
Odpaliłem nowe konto firmowe i szybko zakwalifikowałem się do Smart, tak samo jak to było na tamtym koncie firmowym. Lecz Allegro uznało że usunie mi Smarta, gdyż naruszyłem regulamin. Chociaż na tamtym koncie, Allegro nie usunęło mi Smart i bez problemu miałem Smart w swoich ofertach. 
Napisali mi że w tym wypadku mogę wbić Smart, tylko przez uzyskanie 5 pozytywnych opinii. A jak wiadomo uzyskanie tych sprzedaży na początku  bez Smarta nie jest proste. Ludzie lubią darmową wysyłkę i to jest normalne, a w tym wypadku nie mogę zaoferować darmowych dostaw. 
Nie wiem czy jeszcze coś z tym mogę zrobić pomimo że Allegro wyraziło się że Smarta mogę zdobyć tylko przez uzyskanie 5 opinii. 
Nie oczekuje aby ktoś rozwiązał problem w 100%, lecz chociaż chciałbym uzyskać jakąś pomoc, jeśli w ogóle takową mogę dostać. 
Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

gkcom
#7 Wielbiciel#

 Dzięki! Lecz czy jest to zgodne z regulaminem, oraz czy Allegro nie przyczepi się i nie zablokuje mi konta? 😁

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie masz znajomych ?

oznacz moderatorów

gkcom
#7 Wielbiciel#

Właśnie w ten sposób próbowałem, lecz Allegro postanowiło przez to usunąć mi Smarta...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@gkcom niby niezgodne , ale udowodnij ....😁 Oficjalny też kupuje , zapierają się ,że nie , ale starych wyjadaczy nie oszukają .

oznacz moderatorów

gkcom
#7 Wielbiciel#

Jest jakaś możliwość aby skontaktować się z Tobą na priv? Chętnie bym dopytał o jakieś szczegóły, a tutaj komunikacja nie jest jakaś wygodna 😁

oznacz moderatorów